Створення бізнес-сторінки

Україна

Створення бізнес сторінки - Mobicard

Зміст:

Що таке мобікард?

Це сервіс для розміщення безкоштовних бізнес сторінок. Щось схоже на інстаграм сторінку, але створена для бізнесу і заточена саме під його потреби. Мобікард розроблено таким чином, щоб досягти найбільшої ефективності в пошукових системах, в той час як інстаграм - більш соціальна платформа. Як тільки ви розміщуєте сторінку, пошукові мережі швидко її індексують і час від часу видають вашу сторінку користувачам у пошуку по різним запитам, що створює для вас ще одне джерело клієнтів. 

Якщо ви хочете більше дізнатись про сервіс, перегляньте іншу нашу статтю : Що таке бізнес сторінка від Mobicard?

Як зареєструватись?

Для початку треба зареєструватися, це дуже легко. Зробити це можна за посиланням: Реєстрація. Будьте уважні при виборі логіна, оскільки в наступному ваша сторінка буде знаходитись за адресою https://mobicard.com.ua/card/ваш_логін

Як отримати активний статус?

Як тільки ви зареєструвались, ви отримаєте неактивний статус сторінки. Це значить, що вона ще не відображається користувачам. Отже, потрібно її заповнити.

1. Заповнення профілю

Для початку, заповніть обов’язкові поля на вкладці “Основне”:

Ім’я - це може бути наприклад “Анатолій” або “Babystep”

Спеціальність - на чому спеціалізується ваш бізнес, наприклад “стоматолог” або “дитячий магазин”

Місто

Про себе - розкажіть трохи про свій бізнес. Подайте текст у цікавій користувачу формі.

Аватар - завантажте лого або своє фото

Контакти - додайте хоча би 2 контакти, щоб клієнти могли з вами зв’язатись

2. Послуги

Для того, щоб клієнти наглядно бачили, які послуги ви надаєте, заповніть цей розділ. Для активного статусу вам необхідно хоча би 1 додана послуга.

Спочатку створіть категорію. Категорії дозволяють класифікувати ваші послуги за групами. Так, якщо ви надаєте кілька видів послуг, наприклад “Терапевтична стоматологія” і “Хірургічна стоматологія”, створіть для них окремі категорії, і вже туди додайте окремі послуги. Результат має виглядати приблизно так:

 

3. Варіанти прийому

Варіанти прийому дозволять вашим клієнтам зрозуміти, де саме і на яких умовах ви надаєте послуги. Для отримання активного статусу сторінки, додайте хоча би 1 варіант прийому.

Готово!

Як тільки ви заповнили всі основні поля, ваша сторінка має отримат активний статус, після чого вам буде доступна кнопка “Переглянути сторінку”, по якій ви можете побачити, як виглядає ваша сторінка з точки зору клієнтів.

 

Також може бути цікавим: