Що таке бізнес сторінка від Mobicard?

Україна

Бізнес сторінка від мобікард - розмістіть безкоштовно

Зміст:

Mobicard - присутність вашого бізнесу в інтернеті.

В сучасному світі маркетинг активно мігрує онлайн. Саму тому важливо мати ефективний інструмент для присутності вашого бізнесу в мережі. Саме для цього ми створили Мобікард - сервіс, створений для створення присутності вашого бізнесу в інтернеті.

Що саме дає мобікард вашому бізнесу?

Сайт-візитка: Більше не потрібно витрачати гроші і час на розробку власного веб-сайту. Мобікард дозволяє створити сторінку, яка не просто представляє ваш бізнес, але і виконує всі необхідні функції візитки.

Онлайн візитка: Забудьте про незручні паперові візитки. Мобікард надає можливість створити QR-код, який легко ділитися і який перетворюється на вашу візитку в онлайн-середовищі.

Онлайн маркетинг: Наш сервіс допоможе вашим клієнтам знаходити вас у пошукових мережах. Сторінки мобікард оптимізовані щоб бути максимально ефективними у пошукових системах і швидко попадають в індекс.

Ви знали, що дуже часто клієнти шукають в інтернеті саме вас, за назвою? Наприклад, багато людей шукають бізнес за назвою, вводячи у пошуку: "барбершоп BarbCut". Якщо вашого бізнесу немає в інтернеті, значить ви втрачаєте клієнтів, які йдуть до іншого бізнесу, який вже є онлайн.

Інтеграція з соцмережами: Розмістіть посилання на вашу сторінку в шапці вашого профілю в інстаграм. Це дозволить вашим клієнтам докладніше дізнатися про ваші послуги та ціни, що, безсумнівно, підвищить їхню довіру до вашого бренду.

Аналітика візитів: За допомогою аналітики ви можете відслідковувати, наскільки активно користувачі відвідують вашу сторінку та скільки з них зв'язалися з вами. Це дає вам можливість оптимізувати вашу стратегію.

Участь у пошукових каталогах мобікард: Ми постійно оновлюємо нашу базу пошукових каталогів, що забезпечує підвищення видимості вашого бізнесу в онлайн-середовищі. Кожен активний профіль в Мобікард бере участь у цих пошуках, які постійно отримують відвідувачів з пошукових мереж.

З Мобікард ви не просто створюєте сторінку для свого бізнесу, ви створюєте місце, де ваші клієнти можуть знайти всю необхідну інформацію про вас і ваші послуги, у дуже зручному форматі. Створюйте ефективний інтернет-простір для вашого бізнесу разом з Мобікард.

Готові почати? Зареєструйтесь і створіть стильну сторінку для власного бізнесу

Також може бути цікавим: