Сторінка бере участь у пошуках:

Фітнес клуб у м.Вінниця - NEXT

NEXT

Фітнес клуб

Більше, ніж просто зал 💪🏻

Вінниця, пл. Калічанська (Гагаріна), 2

Графік роботи: ПН-ПТ 08:00-22:00 | СБ 09:00-19:00 | НД 10:00-15:00
www.nextfitnesshall.com.ua

Послуги 👇🏻

Зали

- Розминайся (Маємо для тебе окрему зону, щоб ти не нехтував розминкою і своїм здоров'ям)
- Бігай (Тренуй сердечко та витривалість, топи жир, готуйся до марафонів або просто кайфуй у кардіо-зоні під свій улюблений трек)
- Боксуй (Лапи, груша, бинти і рукавиці чекають на тебе в окремій зоні для боксу)
- Качайся (Тренажерна зала та зона вільних вагів в твоєму розпорядженні)
- Crossfit-зона (Фукнціональний тренінг окремо від качалки? Ноу проблем. Навіть таймер для зручності маємо)
- Групові (Окрема тусовка за скляними дверима, де кожен знайде напрям до душі)
- Відпочивай (Чіл-зона та бар заманюють запашною кавою та поживним протеїновим коктейлем)
- Перевдягайся (Засоби гігієни знайдеш біля дзеркала, а рушник, капці чи праску можна взяти на адмінці)

Заняття

BUTT FIT - Силове тренування, спрямоване на зміцнення м’язів стегон та сідниць з використання різноманітного обладнання. Для будь-якого рівня підготовленості.
FUNCTIONAL - Функціональне тренування високої інтенсивності яке розвиває всі основні рухові якості людини. Заняття рекомендоване для будь-якого рівня підготовки.
INTERVAL - Високоінтенсивне тренування з додатковим обладнанням з використанням комбінацій протоколів HIIT спрямоване на розвиток фізичних якостей і зниження маси тіла.
TABATA - Високоінтенсивне інтервальне тренування за Tabata Protocol, прискорює метаболізм та активізує процес спалення жиру ще протягом 48 годин після тренування. Для будь-якого рівня підготовленості.
TRX - Тренування за допомогою унікального обладнання – TRX-петель, завдяки яким здійснюється комплексне пропрацюваня усіх м'язових груп. Рекомендований для будь-якого рівня підготовленості.
TRX-COMBO - Напрям середньоі/високоі інтенсивності на якому поєднуються вправи з петлями ТРХ і додатковим обладнанням що дозволяє підвищити інтенсивність і координаційну скаладність вправ. Спрямований на розвиток витривалості, сили, координаціі. Зменшує жирову масу і підвищує якість тіла
TRX-RIP - Силове тренування з використанням спеціального TRX-RIP, який дає змогу добре пропрацювати м’язи в різних площинах, покращити витривалість та стійкість організму до навантажень та підвищити метаболізм для спалювання зайвих калорій.
TAB`s - Тренування направлене на укріпленя м’язів черевного пресу, спини, м’язів грудей.
HIIT - Високоінтенсивне інтервальне тренування, що представляють з себе силові або кардіо навантаження з послідовними чергуваннями максимальних, середніх та помірних рівнів інтенсивності.
STRETCHING - Тренування з використанням вправ на розтягування, розслаблення м’язів та покращення рухомості суглобів. Для будь-якого рівня підготовки.
PILATES - Тренування на основі методу Пілатес. Сприяє опрацюванню глибоких м’язів тіла, покращенню психоемоційного стану. Для будь-якого рівня підготовленості.
MFR - Рекреаційне тренування спрямоване на відновлення рухливості фасцій, боротьбу з м‘язовими спазмами і тригерними точками. Ціль даного тренування- покращення рухливості фасцій, збільшення свободи руху і пришвидшення відновлення м‘язів після інтенсивних тренувань.
STEP - Аеробне тренування із використанням степ-платформ. Поєднання базових кроків в різноманітні комбінації. Рівень інтенсивності – середній, високий.
FULL BODY - Силове тренування, спрямоване на опрацювання всіх основних м’язових груп. Для будь-якого рівня підготовленості.
BUTT FIT - Силове тренування, спрямоване на зміцнення м’язів стегон та сідниць з використання різноманітного обладнання. Для будь-якого рівня підготовленості.

Energy Bar

Поживний перекус. Їж та пий тут або забирай з собою.

Варіанти прийому

пл. Калічанська (Гагаріна), 2

Чекаємо на тебе в NEXT 🥇

Відкрити навігатор
Loaнding map...
Бізнес додано у каталог командою mobicard. Ви власник цього бізнесу?  Напишіть нам для того щоб отримати доступ до облікового запису і перегляду аналітики.