СТО у м.Одеса - Garage

Garage

СТО

Професійне технічне обслуговання Вашого авто 🔧

Одеса, вул. Академика Вільямса, 84Б

Графік роботи: ПН-ПТ 09:00 - 19:00 | СБ 09:00 - 16:00
garage.od.ua

Послуги 🔧️

Комп'ютерна діагностика

Комп'ютерна діагностика - це ефективний спосіб перевірки стану автомобіля, який допомагає виявляти різні несправності та збої в роботі авто. За допомогою спеціалізованого обладнання ми здійснюємо аналіз роботи всіх систем автомобіля: двигуна, трансмісію, рульового управління, гальм, електрики та ін.

Ремонт автоэлектрики

Ремонт автоелектрики - це послуга, яка передбачає виявлення та усунення різних несправностей в електричній системі автомобіля.

Чищення сажових фільтрів

Це необхідна послуга для важливого компонента дизельного двигуна, який забезпечує уловлювання і згоряння мікроскопічних часток сажі, що виходять з двигуна. Для оптимальної роботи двигуна та дотримання екологічних норм, чищення фільтрів є не тільки бажаними, але й обов'язковими процедурами.

Заправка автокондиціонерів

Заправка автокондиціонерів - це важлива процедура, яка забезпечує ефективну роботу системи кондиціонування вашого автомобіля в гарячу пору року. Не коректно заповнений фреоном кондиціонер може не охолоджувати салон авто, спричиняти шум і вібрацію, а його компресор - буквально самознищуватись.

Фарбування авто

Фарбування авто – є основним способом оновити зовнішній вигляд вашого автомобіля або приховати дрібні дефекти кузова. Це процедура може знадобитися при зміні коліру авто, після дорожньо-транспортних пригод чи при потребі ліквідувати потертості та корозійні пошкодження.

Рихтування авто

Рихтування авто включає в себе відновлення форми елементів кузова автомобіля після удару, зовнішнього впливу або корозії. Ця послуга може бути необхідна після дорожньо-транспортної пригоди або в результаті тривалої експлуатації автомобіля, коли метал зазнає корозію або деформації.

Варіанти прийому

вул. Академика Вільямса, 84Б

Чекаємо Вас! 👩🏽‍🔧

Відкрити навігатор
Loaнding map...
Бізнес додано у каталог командою mobicard. Ви власник цього бізнесу?  Напишіть нам для того щоб отримати доступ до облікового запису і перегляду аналітики.