Сторінка бере участь у пошуках:

СТО у м.Одеса - EvoCars

EvoCars

СТО

ЕвоКарс – це сучасний автосервіс, якому можна довіряти 🔧

Одеса, пр-т Небесноі сотні 65-б

Графік роботи: Пн - Пт 9:00 – 18:00 | Сб 9:00 – 14:00 | Нд: вихідний
evocars.com.ua

Наші послуги 👇🏻

Технічне обслуговання

Регулярне проведення технічного обслуговування є найкращим способом підтримки автомобіля у справному стані протягом усього терміну служби. Своєчасне виконання в повному обсязі всіх операцій техобслуговування забезпечить безвідмовність, безпеку та економічність експлуатації автомобіля.

Діагностика та обслуговування автокондиціонерів

Автомобільний кондиціонер є однією з найважливіших систем у вашому автомобілі! Це кліматичний комфорт для Вас, температурний режим повітря в салоні, наявність вологості та чистоти повітря, циркуляція повітря і відсутність запітніння скла.

Комп'ютерна діагностика

Наша основна відмінність від СТО гаражного типу – комплексна комп'ютерна діагностика та логіка подальшого ремонту усунення проблем досвідченими, сертифікованими електриками-діагностами. Ми працюємо за сучасними стандартами, використовуємо в роботі комплекс діагностичних сканерів останнього покоління та безліч тестового, вимірювального та спеціалізованого обладнання та інструменту.

Екологія

- Сажовий фільтр
- Мочевина
- Каталізатор
- Чип-тюнінг
- EGR
- Вихлопна система

Діагностика, обслуговування та ремонт ходової

СТО EvoCars (Одеса) виконує весь спектр послуг, пов'язаних із діагностикою та ремонтом ходової частини автомобіля. Обслуговуємо як автомобілі зі звичайною ходовою, так і гідро/пневмо-підвіскою. Ми маємо все необхідне сучасне обладнання для комплексної перевірки ходової частини автомобіля, а наші кваліфіковані майстри, за необхідності, виконають ремонт або заміну будь-якої частини в підвісці автомобіля.

Ремонт двигуна

Якщо Ви шукаєте надійний та якісний автосервіс з ремонту двигунів, то потрапили за адресою. Наш автосервіс спеціалізується на ремонті та обслуговуванні двигунів як простих TOYOTA CAMRY 2.4, так і складних BMW 4.4 BiTurbo.

Перевірка та регулювання фар

Ми використовуємо найсучасніші технології для максимальної перевірки, аналізу та налаштування горизонтального і вертикального відхилення світла фар. Регулювання фар на СТО ЕвоКарс проводиться на кращому з оригінальних виробників стенді TECHNOLUX (ІТАЛІЯ)

3D розвал-сходження

Розвал-сходження допомагає рівномірно розподілити масу по двох осях відповідно до заводської специфікації виробника автомобіля. Регулярне проходження розвал-сходження дозволяє забезпечити безпечну експлуатацію автомобіля та оберігати підвіску автомобіля від старіння.

Ремонт електромобілів та гібридних автомобілів

- Комп'ютерна діагностика, програмування, русифікація, навігація.
- Повне відновлення всіх вузлів, агрегатів, батарей, кузова, салону та електроніки автомобілів, ввезених із США, Грузії, Японії, Кореї та Європи.
- Установка додаткового обладнання, автоелектроніки, дітейлінг.

Варіанти прийому

пр-т Небесноі сотні 65-б

Записуйтесь на консультацію! 🚗

Відкрити навігатор
Loaнding map...
Бізнес додано у каталог командою mobicard. Ви власник цього бізнесу?  Напишіть нам для того щоб отримати доступ до облікового запису і перегляду аналітики.