Секрет ідеальних брів або як побудувати їх форму

Секрет ідеальних брів або як побудувати їх форму

Очі, брови, вії - ці деталі дуже важливі для гармонії та краси обличчя. І всі вони "працюють" у комплексі. І брови, і вії надають очам виразності, гармонізують риси, створюють правильні пропорції. Тому приділяти увагу потрібно кожному елементу, кожній складовій. Особливо якщо йдеться про брови.

Як зробити ідеальну форму брів

Розмітка - наше все! Промальовування без попередньої розмітки - це явна відсутність симетрії, а отже, і гарного результату. Щоб зробити форму брів правильно, необхідно:

- приклавши косметичний олівець (або візуально), провести пряму лінію від ніздрі (крила носа) до бровної дуги через куточок ока і відзначити точку, від якої брова повинна починатися;
- наступну лінію прокладають візуально від крила носа через зіницю і відмічають олівцем або тінями на бровній дузі, вона вважається найвищою точкою, так фіксують злам брови;
- закінчення брови відзначаємо за допомогою лінії, проведеної від краю носа через зовнішній куточок ока;
- тепер з'єднуємо всі три точки й отримуємо основу для оформлення натуральної форми бровної дуги. За необхідності зайве вищипуємо пінцетом.

Далі щіточкою розчісуємо брови догори і заповнюємо простір між волосками тінями або олівцем. Після чого ще раз акуратно розчісуємо брови щіточкою, розтушовуючи тон, і фіксуємо гелем. Під оформлену брову можна нанести світлий хайлайтер або олівець.

Якщо ж ви наважилися на кардинальну корекцію форми і замислюєтеся над тим, наприклад, як зробити прямі брови, експерти радять спершу виконати "примірку", щоб переконатися в правильності рішення. Для цього необхідно на розмітку нанести тональний крем, промальовувати передбачувану форму і затушувати її кольором. Так ви зможете уникнути помилок, формуючи бажаний образ. Значно спрощують завдання готові трафарети: доклали, обвели, затушували й одразу видно, чи пасує форма, чи потрібно вибирати далі.

Сьогодні мода диктує рівномірну товщину до середини брови, що звужується у вершині зламу. Щоб домогтися симетрії, працювати краще з обома бровами одночасно. Волоски видаляють переважно під бровою, уникаючи верхньої корекції.