Чим краще фарбувати брови: хною чи фарбою?

Чим краще фарбувати брови: хною чи фарбою?

Абсолютно ясно, що працювати потрібно тільки зі спеціальними brow-продуктами. Це доконаний факт. Жодних альтернатив у вигляді фарб для волосся бути не може, адже вони досить агресивні та непридатні для тонких волосків. Також слід враховувати високий ризик негативного впливу на ніжну шкіру обличчя. Тому тільки професійні brow-продукти. Але чим краще фарбувати брови - хною чи фарбою?

Фарба чи хна: переваги та недоліки

Отже, головною відмінністю між фарбуванням хною і фарбою є результат. За допомогою першого варіанту легко досягається досить стійкий ефект "по шкірі", а другий тип барвника, як правило, забарвлює волоски і ледь тонує шкіру. Якщо говорити про більш природний результат, то він досягається за допомогою фарби. Адже колір набувають тільки волоски. Але такий ефект підходить не всім. Він добре виглядає, якщо брови густі, з гарною формою, не мають перещипаних ділянок. Тоді фарбою можна успішно підкреслити натуральні лінії та надати більшої відтінкової виразності. У разі, коли необхідно коригувати форму, заповнювати прогалини, працювати з рідкісними волосинками, слід обирати хну. Саме хна допоможе візуально приховати зазначені недоліки і гармонізувати об'єм. Вона також чудово підійде тим дівчатам, які люблять чіткі графічні лінії в малюнку брів і не бояться занадто виразного ефекту.

Відповідаючи на запитання про те, чим фарбувати брови - хною чи фарбою, не можна не враховувати і такий момент, як вибір кольору. Палітри обох матеріалів істотно відрізняються. Перманентні та напівперманентні барвники, до яких належить професійна фарба, мають багато кольорів:

- графіт;
- сірий;
- кілька коричневих, рудих і чорних відтінків;
- і навіть блонд.

Якщо ж говорити про натуральну хну, то її асортимент значно вужчий, і бровам можна надати лише коричневого або чорного відтінку. Про освітлення чи кардинальну зміну кольору взагалі не йдеться.

Ефекти, досягнуті за допомогою барвників обох видів, також відрізняються тривалістю. І це теж слід враховувати, коли обираєш, чим фарбувати брови - фарбою чи хною. У першому випадку, як зазначають майстри та їхні клієнтки, кольоростійкість на бровах зберігається до трьох тижнів. У другому - колір на шкірі може триматися до двох тижнів, а на волосках - близько місяця. Щоб пролонгувати ефект фарбування, слід пам'ятати про правильний догляд. Після хни можна користуватися кокосовою олією, яка створює особливу захисну вуальку на волосинках, надає їм гарного глянцевого блиску і насичує корисними речовинами шкіру. А ось скрабування, занадто ретельне очищення сприяють швидкому вимиванню кольору.

Хна: фарбування та догляд

Використання натуральної хни має суттєву перевагу перед фарбою. І вона полягає в можливості не тільки поліпшити колір, а й ефективному догляді за бровами. Хна позитивно впливає на структуру волосків, тоді як фарба може сприяти її руйнуванню. Тобто, в першому випадку одночасно з фарбуванням брови зміцнюються, їхній стан і вигляд поступово поліпшуються, відновлюється природна густота і навіть активізуються процеси росту. У другому, особливо якщо brow-фарба недостатньо якісна, є ризик спровокувати випадання волосків. Щоб цього уникнути, слід користуватися продуктами перевірених брендів з хорошою репутацією, навіть якщо є варіанти за нижчою вартістю. Економити на бровах недоречно!

Абсолютно ясно одне - вплинути на ситуацію можна в будь-якому разі. На щастя, сучасні представниці прекрасної статі здатні самостійно або за допомогою фахівця визначити, чим краще фарбувати брови. Фарба чи хна - вибір є, і він досить хороший. Усе залежить від майстерності та побажань.