Відбілювання зубів

Чернівці

Відбілювання зубів - стоматолог в Чернівцях

Зміст:

Одним з ключових моментів, що створює привабливу усмішку, є білосніжні зуби. Вони впливають не тільки на самооцінку чоловіки, але й на сприйняття його оточенням. Проте не у всіх природно білі зуби, а фактори, як-то куріння, щоденне вживання кави та чаю, можуть "вкрасти" білизну зубів. Саме тому многі люди звертаються до процедури відбілювання зубів. Давайте розглянемо, як це відбувається, що варто враховувати і якого результату очікувати.

Процес відбілювання зубів

Спеціаліст, працюючи зі своїми пацієнтами, найчастіше використовує дві методики: професійне відбілювання зубів в клініці та відбілювання зубів в домашніх умовах за допомогою спеціальних кап. Обидва варіанти передбачають використання спеціальних безпечних гелів, які містять пероксид водню або карбаміду. Саме вони "вимивають" плями з емалі, вертаючи зубам білизну.

Відбілювання в клініці зазвичай займає від однієї до двох годин і включає декілька етапів. Перш за все, зуби обробляються спеціальними засобами, після чого на них наноситься відбілювач. У деяких випадках для посилення ефекту використовується лазер. Потім гель змивають, зуби обробляються фтором для захисту емалі.

Відбілювання в домашніх умовах за допомогою кап вимагає більше часу – від кількох днів до кількох тижнів, але дозволяє досягти стійкого результату. Спеціаліст виготовляє індивідуальні капи, в які ви будете наносити відбілювач під час носіння.

Можливі наслідки і результати

Нехай процес відбілювання зубів і є безпечним, але тим не менше він вносить свої корективи у стан порожнини рота. Тому після процедури могуть з'явитися тимчасова чутливість зубів та дискомфорт в яснах. Втім, зазвичай ці явища проходять протягом кількох днів.

Часто пацієнти цікавляться, на скільки вибілюється емаль. Все залежить від індивідуальних особливостей організму, але в середньому можна очікувати на освітлення на 4-8 тонів. Після процедури варто відмовитись від продуктів, які можуть пофарбувати емаль - кави, чаю, вина, соків та ін., також не рекомендується курити.

Важливо пройти обстеження у стоматолога перед проведенням процедури відбілювання, щоб уникнути несправедливого результату чи неприємних наслідків.

Гарні зуби - це не тільки важливий складник краси, а й значний показник здоров'я. Нехай Ваша усмішка завжди залишається яскравою та білосніжною!

Цікавить ця послуга у м. Чернівці?

Якщо ви хочете записатись на цю послугу або задати питання, перейдіть на мою професійну сторінку і з'вяжіться зі мною через будь який з контактів.

Перейти на сторінку Швидкий запис

Також може бути цікавим: