Пародонтит (захворювання ясен)

Чернівці

Лікування пародонтиту - стоматолог Чернівці

Зміст:

Пародонтит: що це за захворювання і як з ним боротися

Пародонтит – це запальний процес, що вражає тканини навколо зуба. Наслідком цього є атрофія їх потужності, а з часом – втрата зубів, що і є головною проблемою, з якою стикається людина, зіштовхнувшись із цим захворюванням. Патологію ускладнює те, що на початкових стадіях вона протікає майже безболісно і непомітно, в результаті багато хто відкладає візит до лікаря до критичного моменту.

Симптоми пародонтиту

Симптоматика пародонтиту включає незначні болючі відчуття в яснах, незначну кровотечу під час чищення зубів, погане подиха. З часом ясна починають віддалятися від зубів, утворюючи «кармани», у яких накопичуються залишки їжі та бактерії.

Причини пародонтиту

Сприяти розвитку пародонтиту може багато факторів. Выделяют кілька основних:

- Неправильне або недостатнє догляду за порожниною рота.

- Вживання тютюнових виробів.

- Системні захворювання, такі як діабет або серцево-судинні захворювання.

- Генетична схильність.

Лікування пародонтиту

Лікування пародонтиту має бути комплексним і включати медикаментозну терапію, правильний догляд за порожниною рота, регулярні візити до стоматолога. У тяжких випадках може понадобитися хірургічне втручання.

Профілактика пародонтиту

Щоб попередити розвиток пародонтиту, необхідно регулярно відвідувати стоматолога, ретельно доглядати за щоденними зубами, вести здоровий спосіб життя, відмовитися від поганих звичок, збалансовано харчуватися.

Пам'ятайте, що самолікування може привести до погіршення стану здоров'я і складених наслідків. Не відкладайте візит до лікаря, якщо помітили симптоми пародонтиту.

Здоров’я вашого рота в ваших руках. Пам'ятайте про профілактику, слідкуйте за станом свого організму і бережіть своє здоров'я.

Цікавить ця послуга у м. Чернівці?

Якщо ви хочете записатись на цю послугу або задати питання, перейдіть на мою професійну сторінку і з'вяжіться зі мною через будь який з контактів.

Перейти на сторінку Швидкий запис

Також може бути цікавим: