Сторінка бере участь у пошуках:

Медичний центр у м.Одеса - Zdravo Clinic

Zdravo Clinic

Медичний центр

Ваша клініка без черг 🩺

Одеса, вул. Сегедська, 17

Графік роботи: ПН-СБ 8:00-20:00
www.zdravo.life

Наші послуги 👇🏻

Педіатрія

При будь-яких симптомах хвороби дитину в першу чергу рекомендують показати педіатру. Володіючи знаннями в різних медичних напрямках і знаючи анамнез (історію хвороби) малюка, він може швидко визначити, яка допомога йому потрібна, призначити обстеження для підтвердження діагнозу і відповідне лікування.

Гінекологія

Як зрозуміти, що Вам потрібна консультація гінеколога?

• Рясні менструації, тривалість яких понад 6-10 днів.
• Затримка менструації.
• В області геніталій відзначається свербіж, висипання, неприємний запах, виділення, печіння.
• Гострі, хронічні, що тягнуть болі в області малого тазу, поперекової області.
• Болі під час сечовипускання.
• Генетична схильність до злоякісних новоутворень органів статевої системи.
• Проблеми із зачаттям дитини, невиношування вагітності.
• Сексуальні розлади, болі при статевому житті.

Неврологія

Лікар-невролог успішно лікує практично весь спектр неврологічних захворювань. Проводить диференційну діагностику головного болю (мігрень, головний біль, напруження, соматоформна вегетативна дисфункція тощо). Лікує гострі черепно-мозкові травми та їх наслідки, грижі, протрузії хребта, гострі та хронічні порушення мозкового кровообігу (інсульт, хронічна ішемія мозку), психосоматичні розлади, порушення сну та інші захворювання.

Консультація

В чому перевага онлайн-консультації?
- Без черг. Доступ до широкого кола навчених, досвідчених медичних працівників Одеси у зручний для вас час.
- Немає обмежень за місцем проживання. Не потрібно турбуватися про паркування, стомлюючі поїздки у маршрутках, очікування автобусів. В будь-якому місті, на дачі або в дорозі, вам знадобиться 3G-Інтернет, комп'ютер або мобільний телефон.

Онкогінекологія

Консультація онкогінеколога важлива для своєчасного виявлення та профілактики патологій шийки матки (дисплазія, ектопія, ерозія, лейкоплакія), пухлинних патологій ендометрію (поліпи, гіперплазія), пухлинні захворювання яєчників (кісти яєчників).

Гастроентерологія

Гастроентеролог - це лікар, який займається діагностикою та лікуванням захворювань травної системи: стравоходу, шлунка, кишечника, печінки, жовчного міхура, підшлункової залози. Тобто лікує всі ті органи, які беруть безпосередню участь у процесі травлення, а також в засвоєнні всіх тих поживних речовин, які надходять в організм разом з їжею.

Ендокринологія

Наше життя, особливо у теперішній час, сповнено стресових факторів, що саме поняття «стрес» стало звичним для нас. Люди, які зазнають хронічного стресу, сприймають його як норму і майже не звертаються за медичною допомогою. Він продовжує накопичуватися та поступово призводить до посилення психосоматичних проблем та до розвитку захворювань. Найбільш вразливою є ендокринна система. Під загрозою опиняються найважливіші регулятори роботи всього організму: гіпофіз, підшлункова залози, надниркові та статеві залози. Щитоподібна залоза бере участь у більшості метаболічних процесів в організмі, і погіршення її роботи суттєво позначається на стані людини.

УЗД

Повний спектр УЗД-діагностики Ви можете дізнатися на нашому сайті.

Отоларингологія

На консультацію до лікаря-оториноларинголога слід записуватися навіть при незначних, на першу думку, патологічних станах ЛОР-органів, оскільки лише лікар зможе повністю оцінити наявні зміни та призначити ефективне лікування, завдяки чому можна запобігти розвитку важких ускладнень (порушення у роботі серця та нирок (ревматизм, глумерулонефрит), абсцес, флегмону, менінгіт тощо).

Кардіоревматологія

Кардіоревматолог дитячий займається широким спектром захворювань серця. Визначити наявність хвороби лікар може як на ранніх, так і на більш пізніх стадіях. Усе залежить від наявності або відсутності певних симптомів.

Дерматовенерологія

Дерматовенерологія — це напрям у медицині, що займається вивченням шкірних патологій і захворювань, які передаються в статевий спосіб. Дерматовенерологія в Одесі постійно розвивається, і це сприяє виявленню та лікуванню інфекційних хвороб шкірних покривів у найкоротші терміни.

Терапія

На прийомі лікар-терапевт збирає анамнез: з'ясовує причину звернення, а також основу та результати попередніх візитів до клініки, вивчає історію хвороби, проводить медичний огляд. За підсумками проведеного огляду, після вивчення результатів аналізів та досліджень терапевт призначає курс лікування або при необхідності направляє до лікаря вузької спеціалізації (наприклад, якщо виявлено ішемію міокарда – до кардіолога, при підозрі на простатит – до уролога).

Кардіологія

Існують ситуації, за яких допомога кардіолога необхідна в екстреному порядку: затяжний напад болю в грудній клітці (більше 15-20 хвилин), особливо якщо він супроводжується задишкою, слабкістю, холодним потом, прискореним серцебиттям.

Урологія

Уролог – лікар, який займається діагностикою, лікуванням та профілактикою захворювань сечовидільної системи. Вважають, що це чоловічий лікар. Однак запалення нирок та сечового міхура, сечокам'яна хвороба зустрічаються у представників обох статей. Тому допомога фахівця може знадобитися як чоловікам, так і жінкам.

Проходження чек-апу

Багато захворювань можна виявити та попередити на ранніх стадіях. Щоб вчасно дізнатися про негативні зміни і симптоми та попередити наслідки, необхідно пройти комплексний check-up. Перевірка загального стану організму (на англ. Check Up) – набір певних діагностичних процедур для виявлення хвороби на ранній стадії. Медики рекомендують робити це щорічно, починаючи з 18 років, незалежно від статі, віку та способу життя.

Варіанти прийому

вул. Сегедська, 17

Дякуємо, що звернулись в нашу клініку 💊

Відкрити навігатор
Loaнding map...
Бізнес додано у каталог командою mobicard. Ви власник цього бізнесу?  Напишіть нам для того щоб отримати доступ до облікового запису і перегляду аналітики.