Стоматологія у м.Чернівці - White Medical

White Medical

Стоматологія

Найкраще майбутнє для Ваших зубів! 🦷

Чернівці, вул. Б. Хмельницького, 5

Графік роботи: Пн - Пт 09:00 - 19:00
white-medical.com.ua

Наші послуги 👇🏻

Ортопедія

Ортопедична стоматологія займається відновленням цілісності та функціональності зубного ряду. Якщо у зв’язку зі втратою зубів ви відчуваєте проблеми естетичного характеру, у вас проблеми з жуванням і вимовою, то вам слід записатися на прийом до стоматолога-ортопеда.

Відіблювання зубів

Це послуга, яка дозволяє реалізувати в життя мрію та подарувати білу посмішку як з обкладинки глянсового журналу.

Ендодонтія

Ми застосовуємо потужне збільшувальне обладнання на всіх етапах процедури від діагностики до фінального висновку.

Медикаментозний сон, седація

Седація в стоматології – одна з найпопулярніших технік медикаментозного занурення у “сноподібний” стан. У стані седації пацієнт спокійно почувається і може повністю розслабитися.

Дитяча стоматологія

У дитячої стоматології є кілька особливостей, які відрізняють її від дорослої. По-перше, лікар повинен запобігти больовим відчуттям у малюка. В іншому випадку він уникатиме відвідувань дантиста все подальше життя. По-друге, необхідно ретельно підбирати дитячий наркоз під час лікування зубів, враховуючи особливості організму дитини. По-третє, лікування молочних та постійних зубів – різні завдання.

Ортодонтія

Цілі виправлення неправильної будови зубів, діагностика та профілактика аномалій, пов’язаних з порожниною рота та надання естетичності та привабливості зовнішньому вигляду зубів.

Хірургія

Хірургічна стоматологія займається не тільки видаленням зубів, що буває досить складно, особливо якщо справа стосується видалення зубів мудрості, а й зубозберігаючі операції.

Варіанти прийому

вул. Б. Хмельницького, 5

Приходьте за гарною посмішкою!

Відкрити навігатор
Loaнding map...
Бізнес додано у каталог командою mobicard. Ви власник цього бізнесу?  Напишіть нам для того щоб отримати доступ до облікового запису і перегляду аналітики.