Стоматологія у м.Харків - White & White

White & White

Стоматологія

Без болю. Швидко 🦷

Харків, вул. Алчевських, 2

Графік роботи: ПН-СБ 08:00-20:00
dental.wnwdental.com.ua

Послуги 👇🏻

Лікування зубів

Наші фахівці пропонують послуги з лікування карієсу, пародонтиту, а також інших захворювань і проблем зі станом порожнини рота. Ця послуга може вам знадобитися, якщо ви відчуваєте біль в зубах, маєте проблеми з їжей, або незадоволені зовнішнім виглядом своїх зубів.

Протезування зубів

Протезування зубів - важлива стоматологічна послуга, що часто стає необхідністю для людей, які постраждали від порушень та захворювань зубів. Ця послуга допомагає відновити естетичний вигляд зубного ряду, поліпшити функцію жування і загалом підвищити якість життя клієнтів, втрачаючи дискомфорт, пов'язаний з відсутністю одного чи більше зубів.

Естетична стоматологія

Естетична стоматологія включає такі послуги як відбілювання зубів, корекція форми і розміру зубів, встановлення венірів, коронок, імплантів та ін. Це не лише дає можливість створити сяйво білої посмішки, але й допомагає зміцнити зуби, вирішити проблеми з неправильним прикусом та попередити перебіг та розвиток різних стоматологічних захворювань.

Дитяча стоматологія

Здоров'я зубів - важлива складова загального здоров'я дитини. Не чекайте появи болю або проблем для візиту до дитячого стоматолога. Правильний догляд за ротовою порожниною з раннього віку спрямований на профілактику зубних хвороб, а також формування в дитини коректних навичок гігієни ротової порожнини.

Варіанти прийому

вул. Алчевських, 2

Приходьте за ідеальною посмішкою 💎

Відкрити навігатор
Loaнding map...
Бізнес додано у каталог командою mobicard. Ви власник цього бізнесу?  Напишіть нам для того щоб отримати доступ до облікового запису і перегляду аналітики.