Сторінка бере участь у пошуках:

Автомийка у м.Івано-Франківськ - Volt

Volt

Автомийка

Правильний догляд за авто – це наша філософія 🧼

Івано-Франківськ, вул. Олександра Довженка, 4

Графік роботи: ПН-СБ 10:00-19:00
voltdetailing.com.ua

Послуги 🫧

Полірування

Послуга рекомендується у таких випадках:

Потрібно приховати дрібні недоліки: подряпини, “павутинку”, мікротріщини фарби. Це не тільки покращує зовнішній вигляд кузова, додає блиску, а і продовжує життя лакофарбового покриття. Ми усуваємо понад 95% всіх подряпин.

Хімчистка

Видаляємо 95% старих плям. Повертаємо первісний вигляд деталей салону, при цьому не пошкодивши їх. Максимально якісно опрацьовуємо кожен закуток автомобіля, від дверних отворів до гумових ущільнювачів. Видаляємо усі неприємні запахи в салоні та багажнику, проводимо озонування салону.

Захисні покриття

Допомагають подовжити термін експлуатації окремих елементів, так і зберегти на довший час вигляд авто “ніби з салону”. Гідрофобні властивості захисних покриттів роблять їзду комфортнішою, і більше відштовхують бруд від кузова, що дозволяє рідше мити авто.

- Твердий віск
- Кераміка
- Рідке скло
- Силанти
- Антидощ

Поклейка плівки

Необхідна послуга для захисту кузова, так і окремих деталей від подряпин: гілок, піску, щебеню та агресивної хімії на дорозі. Кольорова плівка додає індивідуальності авто та виділяє смак та стиль власника авто.

Мийка

- 3-х фазна детейлінг мийка
- Кварцева мийка
- Зняття бітуму і металевих вкраплень
- Чистка дисків

Парова мийка двигуна

У Volt Detailing мийку підкапотного простору ми здійснюємо парою, що забезпечує дбайливе і безпечне видалення забруднень будь-яких видів. Під час парової мийки двигуна на проводку та його вузли не попадають краплі води, тому коротке замикання, як при звичайній мийці, виключено.

Консьєрж сервіс

Якщо вам не вистачає часу, аби пригнати особисто авто до нас, не бажаєте очікувати завершення послуги і т.д – то цей варіант для вас. Заберемо ваше авто, виконаємо необхідну послугу і привеземо вам її у бажаний час за зазначеною адресою. Консьєрж сервіс можна замовити до будь-якої послуги, яка виконується у нас.

Додаткові послуги

- Антихром авто
- Маскування подряпин
- Захист плівкою внутрішніх елементів салону
- Захист екранів

Варіанти прийому

вул. Олександра Довженка, 4

📍Маємо ще дві філії по місту.

Відкрити навігатор
Loaнding map...
Бізнес додано у каталог командою mobicard. Ви власник цього бізнесу?  Напишіть нам для того щоб отримати доступ до облікового запису і перегляду аналітики.