Сторінка бере участь у пошуках:

Шиномонтаж у м.Харків - Vianor

Vianor

Шиномонтаж

Ми знаємо як зробити ваші колеса краще 🚙

Харків, вул. Верінська, 1

Графік роботи: щодня з 09:00 до 21:00
vianor.kharkov.ua

Послуги 👇🏻

Продаж шин та дисків

Ми займаємося не тільки ремонтом шин та шиномонтажем, а й здійснюємо продаж шин і дисків. У нас можна замовити будь-яку гуму і встановити на будь-якому шиномонтажі!

Сезонне зберігання шин

Наша компанія надає послуги з сезонного зберігання шин. Зняті шини ретельно оглядаються на предмет дефектів і пошкоджень, замірюється глибина протектора, описується маркування і дата виробництва. Після цього шини розміщують на сухий закритий склад, захищений від потрапляння прямих сонячних променів. Ми зберігаємо шини у вертикальному положенні, використовуючи спеціальні стенди.

Шиномонтаж

Наші сервісні центри з ремонту та обслуговування автомобільних шин забезпечені всіма необхідними пристроями для якісного монтажу і бортування шин. Наприклад, автоматичними верстатами, де є функція фіксування монтажної головки, а також пластиковими накладками на всі деталі, що труться. При фіксації монтажної головки майстром, вона автоматично відходить від закраїни обода на 3-5 мм. В такому випадку виключається можливість пошкодити диск. При монтажі низкопрофильной шини використовуються мультироллери, так звана третя рука.

Мийка коліс

Процедура миття Ваших коліс необхідна і обов’язкова перед балансуванням коліс, адже бруд позначається негативно на балансі колеса. Мийка коліс потрібна також перед ремонтом. Грамотне виявлення і усунення можливих пошкоджень можливо тільки після ретельного їх очищення від бруду і пилу. Мийка коліс, це дуже важлива складова на сервісах Vianor, що надають якісні послуги з ремонту, а також зберігання шин.

Полірування шин

Полірування призначене для відновлення блиску і додання поверхні насичено – чорного кольору.
Результат, який Ви отримуєте після полірування шин:

- створення на покришці захисної плівки, що захищає від попадання вологи та різних забруднень;
- пом’якшує гумове покриття;
- збільшується термін експлуатації Ваших коліс;
- перешкоджає утворенню тріщин та прілості в процесі експлуатації шин.

Фарбування дисків

Шинні центри Vainor спеціалізуються на роботі з шинами і дисками. Через те, що вартість заміни дисків, литих дисків нашим клієнтам обходиться в копійчину, ми пропонуємо послугу з фарбування (реставрації) автомобільних дисків. Тепер при значних пошкодженнях свого диска або бордюрній хворобі не обов’язково міняти свої диски – ми допоможемо їх відновити!

Вулканізація

Гаряча вулканізація, метод найбільш надійний і якісний для ремонту автомобільних коліс, таких складних ремонтів як шишки та бічні порізи. Він є єдиним можливим, і гарантує дуже високу якість з’єднання. Наша компанія спеціалізується на ремонті легкових шин методом гарячої вулканізації, має повний спектр необхідного обладнання та досвідчений персонал гарантує високу якість виконуваних робіт.

Суть процесу холодної вулканізації зводиться до швидкого (близько 5 хвилин сохне клей) отримання стійкого і надійного з’єднання еластичних латок, грибків, армованих пластирів або джгутів з місцем ушкодження за рахунок хімічних реакцій, що відбуваються між хімічним реагентом та спеціальним цементом. Використання в своїй роботі продукції німецького матеріалу TiP-ToP полегшує ремонт будь-яких навіть найскладніших пошкоджень шини. Ремонтний матеріал розроблений так, що він начебто «вварюється» у покришку без гарячого вулканізатора.

Балансування коліс

Правильний шиномонтаж завжди закінчується балансуванням коліс. Але далеко не всі автолюбителі, особливо з новачків, знають, що таке процедура балансування коліс. Навіть найдорожчі якісні диски і шини не можуть похвалитися бездоганною формою і розваговкою. Під час самої процедури проводиться рівномірне розосередження маси колеса щодо центру обертання. Таким чином мінімізується вібраційний ефект коліс, який виникає під час руху автомобіля. Всередину колеса подається тиск 5 атм. Краї покришок під цією дією займають правильне положення на диску, після чого колесо розкручується на балансувальне верстаті, і виявляються його слабкі місця разом з даними дисбалансу.

Варіанти прийому

вул. Верінська, 1

📍Маємо ще 6 філій по місту. Обирай свій центр!

Відкрити навігатор
Loaнding map...
Бізнес додано у каталог командою mobicard. Ви власник цього бізнесу?  Напишіть нам для того щоб отримати доступ до облікового запису і перегляду аналітики.