Стоматологія у м.Харків - VERNO

VERNO

Стоматологія

Якісно. Безболісно. Сучасно 🦷

Харків, вул. Академіка Павлова, 120

Графік роботи: ПН-СБ 9:00-19:00
verno.com.ua

Послуги 👇🏻

Первинна консультація

Консультація стоматолога – необхідний етап лікування, який має проводитись незалежно від скарг пацієнта та стану зубощелепної системи. Під час консультації лікар-стоматолог проводить огляд при необхідності діагностику, призначає додаткові обстеження, планує лікування зубів. Цей етап є визначальним для успішного лікування.

Лікування зубів під мікроскопом

Мікроскоп не лише підвищує якість лікування ‒ у багатьох випадках він є незамінним інструментом у руках досвідченого лікаря. Лікування зубів під мікроскопом у нашій стоматології доступне з 2020 року. Саме тоді в повсякденній практиці наших лікарів з'явився дентальний мікроскоп, який збільшує робоче поле в 40 разів ‒ ще одна можливість для творчого підходу до будь-якого процесу.

Діагностика

Діагностика – один з обов'язкових етапів у стоматології, що проводиться перед лікуванням і допомагає уникнути ускладнень, дозволяючи виявити порушення ще на початкових стадіях. Методи діагностики різноманітні, вони постійно вдосконалюються, надають більше можливостей фахівцям і підвищують комфорт пацієнтів.

Профілактика

- Профгігієна Cavitron
- Профгігієна Air Flow
- Профчистка зубних відкладень пастою та щіткою
- Герметизація фісур
- Покриття зуба фтор лаком

Відбілювання зубів

- Офісне відбілювання системою Bеyond
- Виготовлення багаторазової індивідуальної каппи для домашнього відбілювання

Імплантація зубів

Імплантація – унікальна технологія протезування, завдяки якій повноцінне відновлення функціональності зубощелепної системи можливе навіть за повної адентії (повної відсутності зубів). Важлива перевага імплантації – протезування проводиться без шкоди для зубів, що поруч стоять.

Протезування зубів

- Протезування жувальних зубів. Група, яка піддається найбільшому навантаженню, тому її відновлення грає першорядну роль при відновленні зубощелепної системи.
- Протезування передніх верхніх зубів. Це зона посмішки, тому тут особливої уваги приділяють естетиці. Для протезування використовуються інноваційні матеріали, які дозволяють підібрати коронки, що за кольором і прозорістю не відрізняються від природної емалі. Точність виготовлення протезів гарантується завдяки використанню цифрових технологій.
- Установка протезів на нижню щелепу. Протезування можливе навіть за відсутності опори, при атрофії кістки.
- Протезування при повній адентії.

Виправлення прикусу

Всупереч розхожій думці, корекція прикусу можлива навіть у зрілому віці. Правда, процес цей буде не таким, як у ті роки, коли формування прикусу ще не завершено (оптимальний вік для лікування – 10-12 років). Порушеннями прикусу і росту зубів займається стоматолог-ортодонт, який використовує для цього спеціальні конструкції, а в деяких випадках вдається до хірургічного втручання.

Варіанти прийому

вул. Академіка Павлова, 120

Приходьте за своєю зірковою посмішкою 💎

Відкрити навігатор
Loaнding map...
Бізнес додано у каталог командою mobicard. Ви власник цього бізнесу?  Напишіть нам для того щоб отримати доступ до облікового запису і перегляду аналітики.