Сторінка бере участь у пошуках:

Стоматологія у м.Миколаїв - Усмішка

Усмішка

Стоматологія

Даруємо усмішки 🦷

Миколаїв, проспект Миру, 34/2

Графік роботи: ПН-ПТ 9:00-19:00 | СБ 9:00-16:00
usmishka.in.ua

Послуги 👇🏻

Імплантація зубів

Імплантація зубів – це вживлення штучного титанового імплантата на місце втраченого зуба. Завдяки імплантації та подальшому протезуванню можливо відновити як один зуб, так і весь зубний ряд.

Хірургія

Наші досвідчені хірурги проводять весь спектр хірургічних операцій: видалення зубів будь-якої складності, нарощування кісткової тканини, підготовка та імплантація зубів, тощо. Багаторічний досвід і використання передових технологій дозволяють проводити всі хірургічні процедури максимально швидко, безболісно та ефективно.

Протезування зубів

Якщо ви зіткнулись з втратою одного чи декількох зубів, або вам потрібно відновити критично пошкоджений зуб, наші кваліфіковані лікарі-ортопеди легко виправлять цю проблему. Ми гарантуємо високу естетичність, функціональність та довготривалість результату протезування зубів, адже співпрацюємо з передовими зуботехнічними лабораторіями України: Amel CAD/CAM, iDent, Цифра, Оptima Lab.

Лікування зубів

- безпечно
- якісно
- без болю

Саме так проходить лікування зубів у нашій мережі. Наша команда складається з досвідчених фахівців, ми дотримуємось усіх рекомендацій МОЗ України та європейських стандартів у лікуванні.

Лікування ясен

Недостатня або нерегулярна гігієна порожнини рота – основна причина проблем з яснами. Не вичищений ретельно бактеріальний наліт перетворюється на зубний камінь, що призводить до утворення зубо-ясенної кишені. За відсутності лікування ясен, кісткова тканина зменшується, і це веде до оголення коренів, розхитування і втрати зуба. Але ми цього не допустимо.

Ортодонтія

Якщо вам пощастило мати рівні гарні зуби – це прекрасно. Якщо ні, на допомогу прийдуть наші лікарі-ортодонти. Ортодонтія займається питанням – як виправити неправильний прикус. Нерівності або порушення зубного ряду можуть бути від народження, а можуть стати наслідком травм чи хвороби (наприклад, пародонтиту). Виправити прикус можна в будь-якому віці, як у дитячому, так і в дорослому, досягаючи бажаного ефекту.

Діагностика

Точна діагностика – запорука успішного лікування. Сучасні цифрові методи діагностики зубів допомагають виявити причину захворювання, встановити безпомилковий діагноз, визначити ефективний план лікування.

Гігієна

Регулярна професійна гігієна зубів зменшує ризик карієсу на 80%, дбає про здоров’я ясен, дарує свіжий подих. Це профілактика і усунення проблем зубів та м’яких тканин.

Відбілювання зубів

Домашнє відбілювання зубів може не лише не давати бажаного результату, але й бути шкідливим. Для отримання гарного та стійкого результату краще звернутися до професіоналів. Ми пропонуємо фотовідбілювання, що поверне яскравий блиск вашій усмішці. Це сучасний метод відбілювання зубів з використанням гелю з перекисом водню, що активується світлодіодною лампою. На зуби наноситься гель, а випромінювання лампи змушує його виробляти кисень, що проникає всередину емалі, позбавляючи темних пігментів. Головне, що після цієї процедури структура зубів залишається цілою. Для фотовідбілювання ми використовуємо гелі Beyond Max (США) та Arde Lumine (Німеччина), які мають формулу, що запобігає появі чутливості як під час самого відбілювання, так і після.

Дитяча стоматологія

- пластика вуздечки язика
- лікування карієсу
- покриття зубів фторлаком
- пломбування молочних зубів
- видалення молочних зубів
- виправлення прикусу
- вирівнювання зубів брекетами
- діагностика розвитку зубощелепної системи
- професійна гігієна порожнини рота

Варіанти прийому

проспект Миру, 34/2

Чекаємо на тебе 💎

Відкрити навігатор
Loaнding map...
Бізнес додано у каталог командою mobicard. Ви власник цього бізнесу?  Напишіть нам для того щоб отримати доступ до облікового запису і перегляду аналітики.