Сторінка бере участь у пошуках:

Школа танцю у м.Вінниця - UltraMarin

UltraMarin

Школа танцю

Велика сімʼя, обʼєднана однією філософією💃

Вінниця, вул. Коцюбинського, 28

Графік роботи: щодня з 9:00 до 17:00

Напрямки 🩰

Основи гімнастики та акробатики

Цей курс навчить вас елементарним та складним трюкам гімнастики та акробатики, що поліпшить вашу координацію, фізичну форму, гнучкість та зміцнить ваше тіло. Ці заняття - відмінна основа для тих, хто мріє про кар'єру танцівника чи акробата, або просто хоче здивувати друзів своїми акробатичними навиками.

Заняття гімнастики і акробатики цікаві та розважальні, але водночас вони допоможуть вам стати більш впевненими в собі. Весь час, проведений на тренуваннях, ви вправлятиметеся у своїх індивідуальних навичках та навчитеся працювати в команді. Ці заняття - відмінний вибір для любителів фізичних вправ та активного способу життя.

Baby-dance

Урок включає освоєння простих танцювальних рухів, граючи та розважаючись. Це не просто приємне дозвілля, але й чудовий спосіб розвитку дитини, адже танці стимулюють фізичний ріст, гнучкість, координацію та формують здорову осанку.

Baby-dance вчить дітей розуміти музику, відчувати її ритм та координувати своє тіло. Це також сприяє розвитку комунікативних навичок, творчості та самовираженню. Навчаючись танцювати в групі, ваша дитина вчиться працювати в команді, ділитися і спілкуватися з однолітками. Baby-dance - це ідеальний вибір для батьків, які хочуть, щоб їх дитина розвивалась всебічно і з задоволенням проводила час.

Естрадно-спортивна хореографія

Включає в себе об'єднання танцювального мистецтва і спортивної гімнастики. Ця послуга ідеально підходить для людей, які хочуть покращити фізичну форму, підвищити гнучкість, а також вивчити існуючі танцювальні стилі і техніки.

Ця послуга допоможе клієнту розвинути координацію рухів, музичне чуття, а також виховає витривалість та творчий потенціал. Навчання естрадно-спортивної хореографії не просто розвиває фізичні якості, але і стимулює емоційно-естетичне сприймання світу, надає впевненості в собі.

Сучасна хореографія

Послуга спрямована на вивчення новітніх стилів танцю, ритмічних та експресивних рухів. Це ідеальний вибір для людей, що прагнуть розкрити свою творчість, підвищити фізичну форму, отримати заряд енергії та позитиву.

Ця послуга не лише допоможе вам поліпшити танцювальні навички, але й виробить гнучкість, координацію рухів, ритм, розвиватиме музичний слух і просто дозволить весело провести час. Навчання сучасної хореографії стане важливою складовою вашого життя, допоможе отримати незабутні враження і згадки.

Східні танці

Наша школа танцю пропонує унікальну послугу навчання східних танців. Це чудовий спосіб пізнати мистецтво, культуру та традиції Сходу, водночас зміцнивши своє тіло та дух. Східні танці покращують гнучкість та координацію, надають енергетичну та веселу атмосферу, потрібну для вивчення нового вміння.

Варіанти прийому

вул. Коцюбинського, 28

Ваша дитина буде у захваті від свого потенціалу 🔥

Відкрити навігатор
Loaнding map...
Бізнес додано у каталог командою mobicard. Ви власник цього бізнесу?  Напишіть нам для того щоб отримати доступ до облікового запису і перегляду аналітики.