Сторінка бере участь у пошуках:

Школа танців у м.Харків - UA21

UA21

Школа танців

З любов‘ю до танців та людей💜

Харків, вул. Молочна, 11

Графік роботи: ПН-СБ 15:00-22:00

Види танців 💃🏻

JAZZ FUNK

Jazz Funk - динамічний і енергійний танець, що поєднує джаз та фанк. Цей стиль танцю може стати ідеальною відповіддю для тих, хто шукає можливості виразити свою індивідуальність, покращити фізичну форму та розвинути витривалість.

HIP HOP

HIP HOP - це високоенергетична послуга від школи танців, що дає можливість не тільки навчитися потрясаючим танцювальним рухам, але й розвинути фізичну форму, гнучкість і витривалість. Заняття хіп-хопом підходять як дорослим, так і дітям, допомагаючи кожному учневі відчути ритм і перетворити його на граційні рухи.

CHOREO

Унікальна можливість зануритися в захоплюючий світ танцю, незалежно від вашого попереднього досвіду або рівня майстерності. Професійні хореографи допоможуть вам розкрити свої танцювальні здібності, навчити нових рухів та покращити фізичну форму. Наші індивідуальні та групові заняття розроблені, щоб ви отримували задоволення від процесу навчання та розвивали свій стиль.

Варіанти прийому

вул. Молочна, 11

Танцюй із задоволенням разом з нами 💃🏻

Відкрити навігатор
Loaнding map...
Бізнес додано у каталог командою mobicard. Ви власник цього бізнесу?  Напишіть нам для того щоб отримати доступ до облікового запису і перегляду аналітики.