Сторінка бере участь у пошуках:

Масаж у м.Вінниця - Two Hands

Two Hands

Масаж

Масажисти з медичною освітою 💆🏻

Вінниця, вул. Миколи Оводова, 32

Графік роботи: щодня з 09:00 до 20:00

Види масажу 🌸

Антицелюлітний масаж

Антицелюлітний масаж – це ефективний спосіб боротьби з "апельсиновою корінкою", який допомагає покращити мікроциркуляцію і стимулює виведення шлаків та токсинів з організму. Ця процедура значно зменшує прояви целюліту, робить шкіру гладкою та еластичною.

Лікувальний

Ця процедура проводиться за метою поліпшення здоров'я і загального самопочуття клієнта, а також для профілактики розладів мускулоскелетного апарату.

Баночний

Це дивовижна послуга, що допомагає активізувати процеси в тілі, поліпшує кровообіг і виводить шлаки. Банки створюють вакуум, який стимулює масажований участок, викликаючи активний притік крові і лімфи до тканин, що відновлює їх споживчі властивості.

Спортивний

Цей вид масажу є відмінним доповненням до тренувального процесу для спортсменів різного рівня, так як він сприяє більш швидкому відновленню м'язів, покращує загальну гнучкість та підвищує ефективність тренувань.

Тайський йога масаж

Він глибоко розслабляє, є прекрасним засобом від м'язової напруги, спазмів і стресу. Підвищує ступінь свободи рухів і гнучкість, що сприяє зміцненню постави, а також посилює рух енергії в тілі. Він дуже корисний людям, які ведуть переважно сидячий спосіб життя і страждають від вимушеної гіподинамії.

Для вагітних

Враховує все нюанси стану вагітності і націлена на зняття втоми, розслаблення мускулатури і поліпшення кровообігу. Професійний масаж допоможе зміцнити здоров'я майбутньої мами, зменшити стрес, покращити сон і загальний комфорт.

Обгортання

- Гаряче
- Styx

Варіанти прийому

вул. Миколи Оводова, 32

Зайві сантиметри не мають шансу 💮

Відкрити навігатор
Loaнding map...
Бізнес додано у каталог командою mobicard. Ви власник цього бізнесу?  Напишіть нам для того щоб отримати доступ до облікового запису і перегляду аналітики.