Сторінка бере участь у пошуках:

Шиномонтаж у м.Харків - Твоя шина

Твоя шина

Шиномонтаж

Професійне обслуговування 👍🏼

Харків, вул. Холодногірська, 11

Графік роботи: ПН-ПТ 09:00-18:00
tshina.ua

Послуги 🔧️

Продаж шин та дисків

Послуга особливо актуальна для власників авто, які прагнуть вчасно оновити автомобільні шини і диски, а також для тих, хто бажає підобрати надійний комплект шин з урахуванням особливостей експлуатації свого транспортного засобу.

Продаж шин та дисків дозволяє клієнтам забезпечити безпеку та комфорт під час використання автомобіля у будь-який сезон, а також отримати кваліфіковані рекомендації з вибору шин і дисків. Крім того, високоякісні шини значною мірою впливають на паливну економічність автомобіля та тривалість його служби.

Зберігання шин

Шиномонтажники забезпечують безпечне та правильне зберігання вашої зимової або літньої гуми в спеціально обладнаних складських приміщеннях. Користування цією послугою дає багато переваг: ви економите місце в гаражі або дома, не турбуєтесь про те, що шини можуть пошкодитися від неправильного зберігання.

Встановлення шин та дисків

Послуга включає у себе заміну старих автошин та / або дисків на нові, а також балансування коліс для оптимальної роботи. Завдяки цій послузі ваше авто буде гарантовано підготовлене до будь яких дорожніх умов.

Програма перевірки шин

Ретельний огляд і аналіз стану автомобільних шин. Включає в себе перевірку зносу протектора, деформацій, пошкоджень, а також правильності тиску в шинах. Ця послуга незамінна для водіїв, які прагнуть зберегти безпеку на дорозі, адже правильний стан шин безпосередньо впливає на якість зчіплення з дорожнім покриттям, швидкість реагування на керування та загальну стійкість автомобіля.

Варіанти прийому

вул. Холодногірська, 11

Якісний сервіс чекає вас🚗

Відкрити навігатор
Loaнding map...
Бізнес додано у каталог командою mobicard. Ви власник цього бізнесу?  Напишіть нам для того щоб отримати доступ до облікового запису і перегляду аналітики.