Сторінка бере участь у пошуках:

Автомийка у м.Вінниця - Triple C

Triple C

Автомийка

Любимо твоє авто, так само як і ти 🚗

Вінниця, вул. Архітектурна, 2

Графік роботи: ПН-СБ 08:00-18:00 | ВС 10:00-19:00

Послуги 👇🏻

Детейлінг мийка

Детейлінг мийка - це професійне глибоке очищення автомобіля. Автомобіль очищується зовні і зсередини, включаючи найскладніші і труднодоступні місця, використовуючи спеціализовані препарати та інструменти. Така послуга може знадобитися для підтримки ідеального стану автомобіля, відновлення його вигляду після довгого експлуатації або подорожей по бездоріжжю.

Хімчистка салону

Включає в себе комплексну чистку інтер'єру вашого автомобіля з використанням спеціалізованих засобів. Послуга охоплює ретельне очищення та відновлення сидінь, дверних оббивок, підлоги, стельових оббивок, приладову панель та інших елементів салону.

Полірування ЛФП

Полірування ЛФП (лакофарбового покриття) - це високоякісна послуга, яка спрямована на відновлення зовнішнього вигляду автомобіля. Полірування допомагає усунути дрібні подряпини, сліди від каміння, пташиний послід, смолу дерев та інші забруднення, які можуть з'явитися на авто з часом. Завдяки цьому процесу, автомобіль отримує свіжий та глянцевий вигляд, а також додатковий захист від негативних впливів зовнішнього середовища.

Варіанти прийому

вул. Архітектурна, 2

Ласкаво просимо до нашого детейлінг центру 🧴

Відкрити навігатор
Loaнding map...
Бізнес додано у каталог командою mobicard. Ви власник цього бізнесу?  Напишіть нам для того щоб отримати доступ до облікового запису і перегляду аналітики.