Сторінка бере участь у пошуках:

Ремонт техніки у м.Одеса - ТКС Сервіс

ТКС Сервіс

Ремонт техніки

Якісний сервіс для Вас 📲

Одеса, вул. Героїв Крут 24А

Графік роботи: ПН-ПТ 09:30-19:00 | СБ 10:00-17:00
www.tks.center

Послуги 🔧️

Обслуговування в сервісному центрі

Можливий ремонт будь-якої електроніки та дрібної побутової техніки, крім кінескопних телевізорів. За необхідності ремонту великої побутової техніки та кінескопних телевізорів - ремонт проводиться тільки з виїздом до замовника.

Виклик майстра додому

Ремонт з виїздом до замовника можливий тільки для телеапаратури, кавомашин і великої побутової техніки різного призначення. Уся інша електроніка та дрібна побутова техніка обслуговується тільки в умовах сервісного центру.

Служба доставки сервісного центру

Ви можете замовити доставку як на ремонт у сервсиний центр, так і зворотну доставку по закінченню робіт. Це особливо актуально для технічно складних або періодичних неполадок, які вимагають тимчасових витрат і використання спецобладнання.

Терміновий ремонт техніки

Терміновий ремонт можливий тільки для незначних або типових несправностей, профілактичних робіт, модернізації та за наявності запчастин. Для технологічно складних ремонтів, виявлених у процесі діагностики, послуга не надається, оскільки фізично не можлива та потребує значного часу для усунення несправності.

Безкоштовна консультація

Послуга доступна як у телефонному режимі, так і в сервсиному центрі.

Магазин

На даний момент в нашому магазині ви можете придбати запчастини та комплектуючі для ремонту фотоапаратів, відеокамер, мобільних телефонів, дрібної побутової техніки. Також у наявності великий вибір аксесуарів і витратних матеріалів. Асортимент постійно аналізується і поповнюється, але навіть за відсутності товару в магазині - завжди можна замовити його з віддалених складів.

Варіанти прийому

вул. Героїв Крут 24А

Завжди раді Вам допомогти 🙌

Відкрити навігатор
Loaнding map...
Бізнес додано у каталог командою mobicard. Ви власник цього бізнесу?  Напишіть нам для того щоб отримати доступ до облікового запису і перегляду аналітики.