СТО у м.Миколаїв - Titan

Titan

СТО

20 років досвіду з лікування авто 💪🏼

Миколаїв, вул. Залізнична, 1В

Графік роботи: ПН-ПТ 9:00 - 18:00 | СБ 9:00 - 15:00
titansto.com.ua

Послуги 👇🏻

Обслуговання кондиционерів

У спеку для комфортної їзди кондиціонер у машині просто необхідний. Якщо в автомобілі не працює кондиціонер, водій та пасажири змушені дихати палким повітрям, що потрапляє через відкриті вікна.

Ремонт двигуна

Серце автомобіля - його двигун. Під впливом різних негативних факторів навіть найкращі з них періодично підлягають ремонту.

Ремонт паливної системи

Паливна система - одна з головних в автомобілі. Основним завданням паливної системи автомобіля є постачання палива з бака до двигуна внутрішнього згоряння по магістралях. У сучасних автомобілях це складні механізми з електронним управлінням. Для повноцінного і справного функціонування всіх компонентів обов'язково необхідно проводити своєчасну професійну діагностику паливної системи.

Ремонт ходової

СТО "TITAN" виконує весь спектр послуг, пов'язаних з діагностикою та ремонтом ходової частини автомобіля. У нас є все необхідне сучасне обладнання для комплексної перевірки підвіски автомобіля, а наші кваліфіковані майстри виконають ремонт або заміну будь-якої частини ходової автомобіля за необхідності.

Комп'ютерна діагностика

Комп'ютерна діагностика автомобіля - це процедура, яка поєднує в собі читання кодів несправностей на головних вузлах, стирання цих кодів і подальшу їх корекцію. Діагностика потрібна для того, щоб визначити поломку і правильно поставити діагноз компонентам автомобіля, не розбираючи його при цьому. Наявність комп'ютерної діагностики є однією з відмінностей сучасного автосервісу від СТО гаражного типу.

Сучасне передове обладнання допомагає майстрам СТО "ТИТАН" визначити приховані ушкодження, провести тести виконавчим механізмам, оцінити, в якому стані вузли, деталі та блоки управління автомобіля, а також визначити джерело несправності та усунути їх.

Ремонт електрообладнання автомобілів

Будь-який, навіть незначний збій у роботі одного з елементів електрообладнання автомобіля може призвести до серйозних експлуатаційних проблем. СТО "ТИТАН" пропонує якісну діагностику та ремонт електрообладнання автомобіля.

Варіанти прийому

вул. Залізнична, 1В

Чекаємо на твоє авто 🔧️

Відкрити навігатор
Loaнding map...
Бізнес додано у каталог командою mobicard. Ви власник цього бізнесу?  Напишіть нам для того щоб отримати доступ до облікового запису і перегляду аналітики.