Невролог / вертебролог у м.Запоріжжя - Лікар Кірєєва

Лікар Кірєєва

Невролог / вертебролог

(ліцензія №28/1212-М від 12.12.2019)
Практикуючий лікар невролог - вертебролог (розпочинала свою медичну практику в державній установі, лікар-ординатор військового госпіталю, приватні медичні центри.

Досвід роботи 10 років, 2 кваліфікаційна категорія. Входжу до топ-100 лікарів України. Регулярно відвідую європейські конференції, симпозіуми для покращення практичних навичок.
Лікування неврологічних захворювань у дорослих та дітей. Min кількість препаратів, max ефект.

У лікуванні використовую: блокади, метод RANC, капеляромезотерапію, ботулінотерапію, карбокситерапію, ударно-хвильову терапію, транскраніальну та трансвертебральну мікрополяризацію.

Запоріжжя, Троїцька 27

Графік роботи: С 9.00-18.00 понеділок -п‘ятниця
neurologzp.com.ua
Зв'язатись

Прийом невролога , вертебролога

Прийом невролога дорослий

Якщо у вас виникає біль у спині або ви помічаєте інші ознаки проблем із хребтом, важливо не відкладати візит до вертебролога і звернутися до нього своєчасно. Лікар зможе поставити діагноз та призначити відповідне лікування, щоб уникнути подальшого прогресування хвороби. На жаль, дуже часто люди несерйозно ставляться до свого здоров'я, ігноруючи біль у спині на ранніх стадіях, вдаючись до самолікування та невиконання рекомендацій лікаря. Це може призвести до поступового погіршення стану та втрати цінного часу, який міг би бути використаний для відновлення здоров'я.

Ціна: 400 грн.
Переглянути

Додаткові послуги

Мікрополяризація головного мозку

Метод мікрополяризації головного мозку є ефективним при лікуванні багатьох нервових захворювань як у дітей, так і у дорослих. Використовуючи цей метод, можна покращити когнітивні функції, зір, пам'ять, емоційний стан особи, нормалізувати процес сну, а також розвивати мовні та рухові навички. Суть методу полягає в впливі слабкого постійного струму на клітини головного мозку, і він вважається простим у застосуванні.

Ціна: 600 грн.
Переглянути

Метод RANC

Пропонується інноваційний метод, відомий як RANC (відновлення активності нервових центрів), який спрямований на подолання різних хворобливих станів.
Головна мета цього методу полягає в усуненні симптомів різних захворювань шляхом впливу на їхню причину.
Відмінною особливістю RANC є його здатність лікувати хвороби, які важко або зовсім не реагують на звичайну, традиційну "таблеткову" терапію.

Ціна: 600 грн.
Переглянути

Капіляромезотерапія хребта

Метод капіляромезотерапії сприяє поліпшенню мікроциркуляції, зокрема в периферичних ділянках кровоносної та лімфатичної системи. Ця процедура стала справжнім відкриттям, що вразило весь світ!
Суть цієї методики полягає в простому і унікальному підході до лікування та відновлення організму. Важливо почати з комплексного впливу на хребет та загальний стан організму, а потім перейти до індивідуального лікування конкретних органів. Такий підхід гарантує здоров'я, красу та здорову красу!
Курс капіляромезотерапії включає в себе 5-10 процедур, залежно від початкового стану організму.

Блокада

Вартість процедур блокад:
- паравертебральна - 600 грн.
- корінкова - 700 грн.
- внутрішньосуглобова - 800 грн.

Карбокситерапія

Одним з популярних напрямків в сучасній медицині є використання вуглекислого газу для лікування. Суть цього методу полягає у введенні медичного CO2 підшкірно за допомогою спеціального апарату та невеликих голок. Перші спроби використання цього методу були здійснені у Франції на початку минулого століття. Зараз він здобуває все більшу популярність у передових клініках та курортах Центральної та Західної Європи.

Ціна: 800 грн.
Переглянути

Процедура ударно-хвильової терапії

Ударна хвиля представляє собою активну акустичну хвилю, що переносить значну кількість енергії до уражених ділянок сухожиль та м'язово-скелетних тканин у разі гострих, субхронічних або хронічних станів. Ця енергія сприяє стимуляції процесів загоєння, регенерації та відновлення сухожиль і м'яких тканин.
Ціни від 650 до 800 грн за процедуру. Тільки для дорослих.

Ціна: 800 грн.
Переглянути

Варіанти прийому

Троїцька 27

Консультаціі очно за адресою , та онлайн

Відкрити навігатор
Loaнding map...

Зв’язатися зі мною

Якщо ви хочете записатись на мої послуги або задати питання, зверніться через асистента.

Зв'язатись
Невролог / вертебролог у м.Запоріжжя - Лікар Кірєєва