Сторінка бере участь у пошуках:

Стоматологія у м.Полтава - Talash

Talash

Стоматологія

Втілюємо мрії в життя 💎

Полтава, вул. Миру 6

Графік роботи: щодня з 9:00 до 19:00
talash.com.ua

Послуги 👇🏻

Естетична стоматологія

Це новий напрямок в області зубних технологій. Стоматолог займається не лікуванням, а усуненням дефектів зубного ряду. У його компетенцію входить видалення кавового нальоту, усунення кривизни і неправильного прикусу, відколів і міжзубних проміжків.

Ортопедичне лікування

Базовий принцип ортопедичної стоматології полягає у відновленні зубощелепної системи шляхом установки протезів і спеціальних апаратів-регуляторів. Головна мета тут - зберегти жувальні функції, зробити результат лікування максимально природним і закріпити ефект на довгі роки.

Терапевтична стоматологія

Перш за все, стоматологія терапевтична - це профілактика захворювань. Так, якщо ми говоримо про тісний взаємозв'язок між станом зубів і ясен, за допомогою профілактичних заходів, спрямованих, наприклад, на ясна, можна вплинути на поліпшення стану зубів. І терапевтична стоматологія це здатна реалізувати.

Хірургічна стоматологія

Хірургія не обмежується тільки видаленням зубів, з яким вона асоціюється у більшості пацієнтів. Видалення зубів – тільки частина завдань, якими займається стоматолог-хірург. Сучасні хірурги набагато більше зусиль і майстерності вкладають у збереження і відновлення зубів.

Відбілювання зубів

Наша клініка пропонує ефективні та безпечні методи відбілювання зубів, які допоможуть вам повернути природну білизну вашої посмішки. Чи ви шукаєте професійне відбілювання в клініці або зручні варіанти домашнього відбілювання, ми готові запропонувати рішення, яке найкраще відповідає вашим потребам. Використовуючи передові технології, такі як LED-світлове відбілювання та професійні відбілюючі гелі, наші спеціалісти забезпечують максимальну ефективність лікування без шкоди для зубної емалі.

Варіанти прийому

вул. Миру 6

Приходь за вражаючими результатами 🦷

Відкрити навігатор
Loaнding map...
Бізнес додано у каталог командою mobicard. Ви власник цього бізнесу?  Напишіть нам для того щоб отримати доступ до облікового запису і перегляду аналітики.