Сторінка бере участь у пошуках:

Фотостудія у м.Харків - Sweetheart

Sweetheart

Фотостудія

Територія фото 📸

Харків, вул. Данилевського, 34

Графік роботи: щодня з 09:00 до 22:00
www.sweetheart.com.ua

Про фотостудію ✨

Знімальний зал

Знімальний зал має площу близько 60 м2, висота стель 3,3 м, на підлозі ламінат, доступні паперові фони, інтер'єрні фони, подіум заввишки 15 см, а також кілька інтер'єрних знімальних локацій.

Все обладнання над подіумом встановлено на підвісній стельовій системі, завдяки цьому ви можете пересувати, опускати, піднімати спалахи легким рухом однієї руки. Всі кабелі прокладені біля стелі - ніяких відволікаючих деталей від зйомки!

Аквазона

Аква-зона (мокра студія): спеціальна студійна локація, оптимізована для зйомки сюжетів із застосуванням води або інших рідин.
Наш "мокрий куточок" оформлений в абсолютно чорному кольорі, таким чином досягається максимальний контраст присутніх рідин у кадрі, а спеціальні моноблоки з надкоротким часом імпульсу дають змогу "заморожувати" воду.

Аквазона являє собою чорний подіум розміром 3*3м з можливістю заповнення водою до 5 см в глибину. Задник обклеєний чорним кашеміром, що виключає відблиски і нерівності фону. Для створення фонових ефектів передбачено 3 стаціонарні лійки на стелі для імітації дощу. Одна лійка-шланг перебуває у вільному стані.

Обладнання

- Імпульсне світло
- Постійне світло
- Модифікатори

Варіанти прийому

вул. Данилевського, 34

Ви отримаєте задоволення від фотозйомки та від результату ❣️

Відкрити навігатор
Loaнding map...
Бізнес додано у каталог командою mobicard. Ви власник цього бізнесу?  Напишіть нам для того щоб отримати доступ до облікового запису і перегляду аналітики.