Сторінка бере участь у пошуках:

Шиномонтаж у м.Івано-Франківськ - СВ-АВТО

СВ-АВТО

Шиномонтаж

Шинам комфортно - тобі безтурботно 👍🏻

Івано-Франківськ, вул. Набережна ім. Стефаника, 46

Графік роботи: ПН-ПТ: 9:00-19:00 | СБ: 9:00-18:00
svauto.if.ua

Послуги 👇🏻

Шиномонтаж

Всі роботи проводяться кваліфікованим персоналом в сухому, теплому приміщенні зі зручним розташуванням.

Для Вашої зручності є послуга "Шиномонтаж по запису". Записатися на шиномонтаж можна онлайн на нашому сайті або зателефонувавши за номером 050 850 36 83. Вартість шиномонтажу залежить від класу автомобіля, діаметра коліс і складності виконання робіт.

Програмування датчиків тиску шин

- Перевірка та діагностика датчиків;
- Оперативна заміна датчиків;
- Продаж датчиків тиску;
- Клонування та програмування датчиків.

Ремонт шин

У процесі експлуатації автомобіля іноді виникає необхідність не тільки купити шини, але і ремонтувати їх. Найчастіше це обумовлено якістю дорожнього покриття, але досвід і професіоналізм водія грають далеко не останню роль.

Найчастішими можна назвати звичайні проколи так званої бігової доріжки, нерідко зустрічаються пошкодження бокової частини покришки - це порізи, розриви і здуття. Ступінь і придатність колеса до ремонту може визначити фахівець при візуальному огляді.

Фарбування дисків

Досить часто зустрічаються ситуації коли абсолютно нормальні диски втрачають свій шарм в слідстві пошкодження або природного старіння лакофарбового покриття. У таких випадках можна не тільки купити нові диски, але і якісно пофарбувати свій комплект.

Ми рекомендуємо порошкове фарбування дисків. Технологія полягає у знятті старої фарби піскоструєм, редагування невеликих дефектів, нанесенні порошкового покриття з подальшим запіканням в спеціальних камерах.

Ремонт дисків

Якість наших доріг не завжди на вищому рівні, а це згубно впливає на деталі ходової частини і безпосередньо на колеса автомобіля. Диски змінюють свою геометрію а іноді навіть з'являються тріщини. Зазвичай ці дефекти призводять до биття в рульовому управлінні, неправильного зносу шин і деталей ходової частини.

Характер і ступінь пошкоджень визначається майстром візуально коли відбувається шиномонтаж і балансування. Ми рекомендуємо виправити порушену геометрію дисків правильним рихтуванням литих дисків, так званим холодним рихтуванням гідравлікою.

Зварка дисків

При сильних ударах крім деформації, яка виправляється рихтуванням, на дисках іноді утворюються тріщини. Для ремонту тріщин на литих дисках ми використовуємо аргонну зварку.

Алюмінієві сплави досить добре зварюються, і деталь можна спокійно використовувати в подальшому, але в будь-якому випадку потрібно або локально, або повністю фарбувати диски.

TIR Шиномонтаж

- Бортування та балансування;
- Вулканізація;
- Комплекс робіт по ремонту шин;
- Накачування шин;
- Нарізка протектору і інше.

Сезонне зберігання шин

У кожного водія рівно два рази в рік виникають питання де перевзути машину і куди дівати літні шини взимку, а зимові влітку. Ми пропонуємо кваліфіковану допомогу в обох випадках.

Оперативно допоможемо сезонно замінити покришки на авто, відразу приймемо Ваші шини на відповідальне зберігання за договором. Зобов'язуємося повернути в цілості точно по закінченню терміну зберігання, або раніше, якщо буде потрібно.

Варіанти прийому

вул. Набережна ім. Стефаника, 46

Ваш найкращий шинний помічник 👩🏻‍🔧

Відкрити навігатор
Loaнding map...
Бізнес додано у каталог командою mobicard. Ви власник цього бізнесу?  Напишіть нам для того щоб отримати доступ до облікового запису і перегляду аналітики.