Стоматологія у м.Вінниця - Супермед

Супермед

Стоматологія

Сімейна стоматологія з доступними цінами 🍏

Вінниця, вул. Київська, 164

Графік роботи: ПН-ПТ 9:00-19:00 | СБ 10:00-15:00
supermed.com.ua

Послуги 👇🏻

Терапія

Карієс на різних стадіях, ураження каналів та пульпіт - найпоширеніші проблеми серед наших пацієнтів. Недостатня домашня та професійна гігієна, паління, вживання великої кількості кави та чаю, солодощів є причинами потемніння емалі та старту розвитку захворювання зуба. Якщо ви помітили перші ознаки прояву карієсу не зволікайте з відвідуванням стоматолога.

Протезування, імплантація, реставрація

Втрата зубів через травмування, вікові зміни, захворювання зубів чи запалень може виникнути як у дорослих, так і у дітей. Завдяки сучасним методам протезування, реставрації та імплантування стоматологи клініки “Супермед” повернуть красу вашій посмішці.

Чистка та відбілювання

Професійна гігієна ротової порожнини є невід’ємною частиною здорової посмішки! Мати здорові зуби та захиститися від застарілого нальоту вам допоможе чистка. А повернути білий колір емалі зможе професійне відбілювання зубів.

Дитяча стоматологія

Наші дитячі стоматологи не тільки вилікують молочні або постійні зуби ваших дітей від карієсу та інших захворювань, а й навчать їх правильно доглядати за зубками та ротовою порожниною. Вашій дитині сподобається відвідувати стоматолога!

Брекет системи

Ортодонтичне лікування охоплює діагностику, профілактику та вирішення проблем та недоліків із прикусом та щелепою. Найефективнішим методом лікування на цей час залишають брекет-системи та їх похідні конструкції.

Варіанти прийому

вул. Київська, 164

Подаруємо вам здорову усмішку! 😁

Відкрити навігатор
Loaнding map...
Бізнес додано у каталог командою mobicard. Ви власник цього бізнесу?  Напишіть нам для того щоб отримати доступ до облікового запису і перегляду аналітики.