Сторінка бере участь у пошуках:

Автомийка у м.Чернівці - Супер

Супер

Автомийка

Автомийка СУПЕР — революція догляду за Вашим автомобілем 🧼

Чернівці, вул. Південно-Кільцева, 10а

Графік роботи: ПН-СБ 08:00 - 20:00 | ВС 09:00 - 20:00

Наші послуги 🚿

Мийка та чистка авто

Фахівці акуратні і точно знають, як працювати з якою машиною. Вся хімія якісна і дуже хороша — ми перевіряли її десятиліття на своїх же машинах. Коли через мийку машин проходить мільйон з чвертю автомобілів — волею-неволею стаєш експертом.

Хімчистка салона

Можна заїхати після бурхливої вечірки з наслідками, просто вичистити салон до блиску і відмити все і вся. Влітку ми можемо легко і просто змити всіх комах, які, в іншому випадку, стануть для вас звичною деталлю ландшафту на лобовому склі.

Полірування

Був випадок, коли клієнт не відразу визнав свою машину на стоянці після цієї процедури (правда, салон ми теж почистили і відновили). Разом з попередніми пунктами полірування перетворює вашу машину в майже таку ж, на якій ви виїжджали з салону.

Нанесення захисного покриття кузова

Відразу після полірування, звичайно, хочеться зберігати машину в такому вигляді як можна довше. Але в Україні, як ви знаєте, з цим не дуже - пісок, реагенти, всякі абразиви на трасах, вітер з пилом, щебінка з самоскида попереду. Від усього цього крім щебеню захищає спеціальне полімерне покриття.

Повна передпродажна підготовка

Ми «вичавимо» з вашої машини все, на що вона здатна — і зробимо її набагато привабливіше, ніж зараз. Може, ви навіть передумаєте її продавати.

Варіанти прийому

вул. Південно-Кільцева, 10а

Помиємо Вашу машину якісно! 🧽

Відкрити навігатор
Loaнding map...
Бізнес додано у каталог командою mobicard. Ви власник цього бізнесу?  Напишіть нам для того щоб отримати доступ до облікового запису і перегляду аналітики.