Сторінка бере участь у пошуках:

Приватна школа у м.Одеса - Study Academy High School

Study Academy High School

Приватна школа

Єдиний в Україні ліцей, що гарантує вступ до 330 університетів світу! 📚

Одеса, вул. Неделіна, 78

Графік роботи: ПН-ПТ 09:00-19:00
highschool.com.ua

Про навчання 📝

Міжнародна програма, акредитована університетом Кембриджу

Двомовна програма гарантує школярам навчання за найвищими міжнародними стандартами. За кембриджською програмою готують школярів у 2000 навчальних закладах в усьому світі. Відтепер ваша дитина має доступ до освіти міжнародного рівня поруч з домом.

Мова викладання - англійська!

Атестат української школи державного зразка

В STUDY ACADEMY High School школярі вивчають українську програму, затверджену МОН, із поглибленим вивченням англійської мови. Програма з математики розроблена спеціально для школи на базі Інституту педагогіки НАПН України та спрямована на розвиток фінансового інтелекту, логіки та бізнес-мислення.

IT Освіта, інтегрована в шкільну програму

Орієнтуючись на запити сучасного світу, приділяємо належну увагу ІТ освіті. Навчальна програма містить блоки моделювання, програмування, веб-дизайну та інші.
Окрім цього у навчальному процесі втілюватиметься міжпредметна інтеграція, наприклад, використання ІТ-технологій на різних предметах, щоб сформувати у дітей життєві навички використовувати сучасні гаджети не лише для ігр, а для розвитку. Основні IT-компетенції інтегровано в навчальну програму.

Департамент підготовки до ЗНО НМТ

Більше жодних репетиторів та додаткових курсів. Ми підготуємо до складання ЗНО на 185+. Крім цього — стрес-менеджмент, розвиток екзаменаційних навичок та пробні іспити в навчальній програмі. Ви можете впевнитись, що ваша дитина буде готова до складання будь-яких державних чи міжнародних іспитів.

Індивідуальний підхід

На базі ліцею функціонує менторська та психологічна служби, метою яких є повна реалізація потенціалу, комплексна підтримка та академічний супровід кожної окремої дитини. Завдання Ліцею — мотивувати та допомагати школярам досягти результату. Приєднуємось до ваших освітніх цілей та рухаємось в одному напрямку.

Найкращі викладачі України, та професори з США та Європи

Ми зібрали найсильніших педагогів України, щоб гарантувати вам високі результати та глибокі знання без репетиторів і додаткових курсів.

Учителі, які будуть втілювати нашу мету, мають відповідну кваліфікацію, досвід роботи у інноваційних закладах освіти України, а головне, що наші педагоги творчі, креативні, професіонали своєї справи, готові до нових викликів сучасності, бо у реаліях сьогодення ми навчаємо дітей використовуючи новітні технології, форми та методи навчання.

Ми пишаємось викладачами з Великої Британії, США та Європи, які допомагають нам втілювати міжнародні стандарти в освіті. Це не просто англомовні люди, це еліта західних університетів, які мають великий досвід викладання в ТОП-університетах та школах світу.

Варіанти прийому

вул. Неделіна, 78

Хочете допомогти вашій дитині зробити правильний вибір та підготувати її до блискучого майбутнього? Запишіть її до нашої школи! 📝

Відкрити навігатор
Loaнding map...
Бізнес додано у каталог командою mobicard. Ви власник цього бізнесу?  Напишіть нам для того щоб отримати доступ до облікового запису і перегляду аналітики.