Стоматологія у м.Вінниця - Стомалайн

Стомалайн

Стоматологія

З любов'ю до Ваших зубів 🦷

Вінниця, вул. Архітектора Артинова, 13

Графік роботи: ПН-ПТ 8:00-21:00 | СБ 9:00-15:00
stomaline.com.ua

Послуги 👇🏻

Терапевтичне лікування

Професійна, швидка і гарантовано якісна допомога. Вважаємо, що в стоматології, як і у всій медицині, недоречний типовий підхід до пацієнта. Тільки індивідуальний план лікування з урахуванням усіх анатомічних і фізіологічних особливостей дає довготривалий результат, спрямований на максимальне і тривале збереження зубів та результатів лікування.

Лікування зубів під мікроскопом

Всього через 20 років після дебютного використання стоматологічний мікроскоп став своєрідним мірилом якості надання послуг та критерієм сучасності клінічного обладнання. Дана технологія дозволяє істотно вдосконалити процес надання стоматологічних послуг, надає можливість стоматологам лікувати зуби набагато ефективніше.

Брекети для зубів

Якщо турбують криві і нерівні зуби, установка брекет-системи може стати виходом зі складної стоматологічної ситуації!

Коронка на зуб

Коронки стоматологічні - штучні конструкції для відновлення і захисту зубів, зруйнованих карієсом, відновлення жувальної функції та забезпечення естетичного зовнішнього вигляду. Коронки являють собою "ковпачки", виконані у вигляді виступаючої за лінію ясен верхньої частини зуба, створюють його зовнішню імітацію.

Протезування зубів

Стоматологічна клініка Stomaline у Вінниці надає комплекс професійних послуг для повернення ідеальної усмішки. Одним з етапів роботи над відновленням зубного ряду є протезування зубів. Це непросте, але часто єдино правильне рішення пацієнта, який бажає знову відчути смак повноцінного життя.

Професійне відбілювання зубів

Бажання мати білосніжну усмішку цілком виправдане. Адже колір зубів має естетичне значення, навіть якщо зуби здорові й доглянуті. Саме з метою досягнення більшого естетичного ефекту, окрім лікування та реставрації зубів, використовується відбілювання.

Імплантація зубів

Через різні причини (від травм до хвороб) будь-яка людина стикається з необхідністю видалення зуба. Це негативно впливає на роботу шлунково-кишкового тракту, яка також визначається і станом ротової порожнини (кишечнику доводиться перетравлювати більші фракції, а це шкідливо для травлення і знижує засвоєння поживних елементів).

Щоб зберегти здоров'я, можна скористатися рядом стоматологічних процедур. Наприклад, за допомогою коронок закріпити штучні зуби на існуючих, які обточують або створюють конструкцію на особливих вкладках. Після огляду стоматолог-протезист підбирає пацієнтові оптимальний метод відновлення зубного ряду. Серед новаторських методик протезування варто виділити спосіб, який називається протезуванням на імплантатах.

Безболісне видалення зубів

Принцип роботи клініки Stomaline - максимальне збереження природних зубів пацієнтів. У пріоритеті - спочатку консервативне лікування, але, якщо це в силу складності ситуації стає неможливим, а подальше затягування може нашкодити людині, тоді лікар просто зобов'язаний приступити до видалення зуба.

Професійна чистка зубів

Простого домашнього догляду за зубами не завжди достатньо для здорового стану порожнини рота. Потрібно регулярно користуватися кваліфікованими послугами стоматологів, щоб звичайний зубний наліт не став причиною захворювань.

Стоматологічна клініка Stomaline пропонує послугу професійної чистки зубів з урахуванням всіх критеріїв, що включають в себе наявність захворювань зубів, слизової, а також загального стану здоров'я пацієнта.

Зубні капи

Фахівці клініки Stomaline у Вінниці виготовляють якісні та недорогі капи для зубів згідно з потребами пацієнта. Капа - це еластична пластина, яка точно повторює форму щелепи і зубів.

Варіанти прийому

вул. Архітектора Артинова, 13

Приходьте за сяючою посмішкою до нас 💎

Відкрити навігатор
Loaнding map...
Бізнес додано у каталог командою mobicard. Ви власник цього бізнесу?  Напишіть нам для того щоб отримати доступ до облікового запису і перегляду аналітики.