Сторінка бере участь у пошуках:

Фітнес клуб у м.Харків - Stimul

Stimul

Фітнес клуб

Тіло твоєї мрії тут 👍🏽

Харків, просп. Героїв Харкова 86A

Графік роботи: ПН-СБ 08:00-21:00
stimul.fitness

Послуги 🏋🏼‍♀️

Персональний тренер

Персональний тренер у тренажерному залі вирішує для Вас безліч завдань. Виходячи з обраних цілей, антропометричних даних (зріст, вага, вік, особливості будови), наявності хронічних захворювань, загальної фізичної та психологічної підготовленості до спортивних навантажень, тренер складає спеціальну програму, завдяки якій Ви отримуєте необхідний результат.

Mind body

Заняття спрямовані на зниження стресу, зняття м'язового напруження, розвитку гнучкості, вміння концентруватися і заспокоюватися. Завдяки цим заняттям покращується гнучкість і витривалість, постава, підвищується рухливість суглобів і підвищується міцність судин. Тому такі тренування актуальні для тих, хто має проблеми з хребтом, серцем і легенями.

- Stretching
- Pilates
- Balance Yoga
- Yoga
- Pilates-stretching

Силовий клас

Ці класи призначені для тих, хто хоче зробити своє тіло рельєфним, прибрати жир з проблемних місць і підтримувати м'язи в тонусі. Силові класи виконуються в динамічному або статичному режимі і передбачають послідовне опрацювання різних груп м'язів.

- Functional
- TRX
- Full Body
- Power pilates

Intensive - кардіо-тренування

Такі класи передбачають активну роботу з серцево-судинною системою і досить великі кардіо навантаження. У процесі занять тривалий час задіюють різні групи м'язів, всі вправи проробляються в дуже активному темпі. У результаті цього серце б'ється швидше і весь організм насичується киснем, що сприяє відмінному жироспалюванню. Також підвищується стійкість всієї серцево-судинної системи до навантажень і стресів.

- Step
- Fitness Dance
- Total Body

Тренажерна зала

Тренажерна зала площею 250 м2 знаходиться на 4м поверсі з красивим панорамним видом на місто. Зал оснащений обладнанням Vasil Gym і Inter Atletika, з них 19-вантажоблочних тренажерів, 15-тренажерів з вільними вагами, 1200кг - навантажувальних дисків, від 1кг до 50кг - гантельний ряд.

Є 13 кардіо тренажерів різних американських і корейських фірм і понад 25 видів аксесуарів для занять (гумки, пліо-бокси, обважнювачі, атлетичні пояси, скакалки, манжети і лямки, бинти важкоатлетичні і т.д.)

Масаж і SPA

У нашому клубі доступні послуги масажу і спа-процедур. Масаж благотворно впливає на фізіологічний стан людини, крім потужного психотерапевтичного ефекту, масаж дає змогу скорегувати фігуру і поліпшити обмін речовин, а спа-процедури, своєю чергою, нададуть фізіотерапевтичний і оздоровчий вплив на ваш організм.

Варіанти прийому

просп. Героїв Харкова 86A

Чекаємо Вас у нашому клубі 💪🏽

Відкрити навігатор
Loaнding map...
Бізнес додано у каталог командою mobicard. Ви власник цього бізнесу?  Напишіть нам для того щоб отримати доступ до облікового запису і перегляду аналітики.