Автомийка у м.Одеса - STEK

STEK

Автомийка

Зробимо ваш автомобіль ідеальним 🚗

Одеса, вул. Отамана Головатого, 22

Графік роботи: ПН-ПТ 09:00-18:00 | СБ 09:00-16:00
stek.odessa.ua

Послуги 👇🏻

Захист кузову

Обклеювання антигравійною плівкою передбачає нанесення спеціальної захисної плівки на кузов або інші частини автомобіля. Вона забезпечує додатковий захист покриття від подряпин, сколів, впливу хімічних речовин і ультрафіолетового випромінювання.

Тонування

Тонування скла автомобіля – це нанесення тонувальної плівки для зміни ступеня прозорості або кольору вікон. Вона захищає салон авто від сонячного світла й тепла, а також шкідливого впливу ультрафіолетових променів. Окрім того, вона підвищує рівень приватності, захищаючи від зайвих поглядів.

Захист лобового скла

Бронеплівка – це захисне покриття лобового скла. Цей вид плівки також називають «захисна плівка для лобового скла», «плівка протиударна» або «плівка проти подряпин». Вона виготовляється зі спеціальних матеріалів, які мають високу міцність і стійкість до пошкоджень. Плівка використовується для захисту від каміння та інших дрібних об’єктів, підвищення міцності скла, зменшення відблисків та УФ-випромінювання.

Стайлінг

Стайлінг автомобіля плівкою — це процес накладання спеціальної кольорової плівки на зовнішню частину кузова автомобіля. Це здійснюється з метою змінити зовнішній вигляд автомобіля, захистити його лакофарбове покриття від подряпин, сколів і інших пошкоджень, а також додати дизайну вашого автомобіля індивідуальності.

Нанесення кераміки

Процедура покриття автомобіля керамікою (що також зветься нанокерамікою) здійснюється для захисту лакофарбового покриття від дрібних механічних та хімічних ушкоджень (забруднення, подряпини, сколи, потертості, пошкодження від примерзлого до машини льоду, корозія тощо). Правильно нанесена нанокераміка надає авто бездоганного зовнішнього вигляду.

Полірування авто

Полірування авто є усуненням дефектів з лакофарбового покриття (ЛФП). Воно передбачає ліквідування подряпин як дрібних, так і глибоких. Також професійне полірування машини дозволяє позбутися опіків, дефектів фарбування авто, як-от апельсинова кірка (крокрень), сміття, яке міститься в лакофарбовому покритті автомобіля. Полірування кузова автомобіля особливо необхідне, коли ваш автомобіль дуже подряпався. Існує також глибоке полірування кузова. Це полірування глибоких подряпин на автомобілі та навіть деяких сколів на поверхні кузова.

Захист та стайлінг оптики

Це популярна послуга серед автолюбителів. Вона передбачає покриття фар та задніх ліхтарів спеціальною поліуретановою плівкою, яка може бути як прозорою, так і з затемненням. Обклеювання оптики дозволяє покращити зовнішній вигляд автомобіля, а також захистити від механічних пошкоджень, таких як подряпини та сколи, ультрафіолетових променів та інших зовнішніх впливів.

Хімчистка салону

Це процедура, яка відрізняється від звичайного миття автомобіля більш глибоким та інтенсивним очищенням внутрішніх і зовнішніх поверхонь автомобіля з використанням спеціальних хімічних засобів та обладнання.

Захист глянцевих деталей салону та моніторів

Обклеювання салону автомобіля плівкою – це процес нанесення спеціальної плівки на різні поверхні салону транспортного засобу (наприклад, на екран мультимедіа, передні панелі, дверні карти) з метою покращення зовнішнього вигляду, захисту від зношування та різних пошкоджень. Обклеювання глянцевих деталей салону та моніторів плівкою – відмінне рішення для тих, хто піклується про свій автомобіль.

Варіанти прийому

вул. Отамана Головатого, 22

Чекаємо на ваш автомобіль 👍🏻

Відкрити навігатор
Loaнding map...
Бізнес додано у каталог командою mobicard. Ви власник цього бізнесу?  Напишіть нам для того щоб отримати доступ до облікового запису і перегляду аналітики.