Сторінка бере участь у пошуках:

Фотостудія у м.Харків - Staffox

Staffox

Фотостудія

Студія, яка створена для спогад

Харків, Мало-Панасівська 22/24

www.staffox.net

Зали 🌼

SKY

Величезна світла зала з великими панорамними вікнами. Пряме сонячне проміння потрапляє в зал у другій половині дня – на заході сонця, а у першій половині дня – м’яке та рівне світло. Витончені яскраві меблі, фактурні стіни, картини та стіна з різними фонами.

NUDE

Невеликий, але дуже атмосферний зал із сірими фактурними стінами та наливною підлогою з підігрівом. На величезних вікнах є штори блекаут. У залі є вінтажний декор та стилістичні стільці. Пряме сонячне проміння потрапляє у першій половині дня на світанку, у другій половині дня – м’яке та рівне світло.

MONE

Просторий зал з коричневими меблями, стильними картинами та великими панорамними вікнами. Пряме сонячне проміння потрапляє в зал у першій половині дня, а в другій половині дня – м’яке і рівне світло.

PRIME

Величезний двоповерховий зал студії Staffox. Приміщення обладнане великими панорамними вікнами, через які світло потрапляє у другій половині дня (на заході сонця). У залі є кругла ванна, душова, зона кухні, спальня та вітальня. Зверніть увагу, що половина ванни набирається – 30 хв, а за 15 хвилин до закінчення заброньованого часу Адміністратор починає прибирання ванни. Тому при використанні ванни або душу мінімальний час бронювання – 2 години.

INDUSTRIAL

Найбільший зал у нашій студії.

- Прямі сонячні промені потрапляють у другій половині дня (захід сонця);
- У першій половині дня - м'яке і рівне світло;
- Висота стель: 5 метрівУстаткування, яке входить у вартість залу:

- підвісна система фонів
- фони паперові
- студійні ворота для фонів
- величезний прапор (чорний/білий)

Варіанти прийому

Мало-Панасівська 22/24

Приходьте до нас по супер-фото 📸️

Відкрити навігатор
Loaнding map...
Бізнес додано у каталог командою mobicard. Ви власник цього бізнесу?  Напишіть нам для того щоб отримати доступ до облікового запису і перегляду аналітики.