Сторінка бере участь у пошуках:

Фітнес клуб у м.Харків - Sport Life

Sport Life

Фітнес клуб

Фітнес у самому серці міста 🤸🏻‍♀️

Харків, вул. Григорія Сковороди, 2А

Графік роботи: ПН-ПТ 8:00-21:00 | СБ-НД 9:00-20:00
sportlife.ua/uk/clubs/kharkov/nikolskiy

Послуги 👇🏻

Тренажерний зал

Тренажерний зал - це місце, де ви можете проводити фізичні тренування, розвиваючи свою силу, гнучкість і витривалість.

Басейн

Плавання допомагає розвивати кожну м'язову групу тіла, підвищує витривалість та серцеву діяльність, а також є відмінним варіантом для релаксації та стресових ситуацій.

Студія групових програм

Групові заняття дозволяють відчути атмосферу спільного тренування, що мотивує до виконання вправ і створює дружній спортивний настрій. Вони корисні не лише для здоров'я, але й для соціалізації, адже можна завести нові знайомства та поспілкуватися з однодумцями. Також, завдяки професійному інструктору, ви зможете правильно виконувати вправи і минимізувати ризик травм.

Студія сайклу

Студія сайклу - це професійно оснащений фітнес-простір, де проводять заняття на велотренажерах (спінінгах), які впливають на всі групи м'язів, забезпечуючи інтенсивний кардіоцікл.

Заняття в студії сайклу підходять для людей різного рівня фізичної підготовки, оскільки кожний відвідувач може вибрати для себе оптимальний темп і інтенсивність занять. Крім того, регулярні заняття сприяють зниженню ваги, корекції фігури та поліпшенню загального самопочуття. Фахівці фітнес клубу підберуть вам індивідуальну програму, спрямовану на досягнення ваших спортивних цілей.

Дитячий басейн

Наше спеціалізоване обладнання та кваліфіковані інструктори допоможуть вашим дітям полюбити плавання та набути впевненості в воді. Крім того, це чудова можливість для соціалізації, адже діти мають змогу спілкуватися та гратися з однолітками. Регулярне відвідування басейну сприяє загальному розвитку дитини і може стати однією із улюблених форм активного відпочинку.

Дитяча фітнес-академія

Проводимо активні, веселі та освітні тренування для дітей різного віку. Спеціалісти фітнес-клубу, які мають великий досвід роботи з дітьми, розробляють унікальні програми тренувань, які спрямовані на покращення фізичного здоров'я, розвиток координації рухів, зміцнення м'язів, а також формування здорових звичок.

Басейн для немовлят

Послуга корисна для тих, хто бажає почати розвиток своєї дитини з перших місяців її життя. Через систематичне відвідування басейну, ваше немовля почне краще спати, їжу буде засвоюватися краще, а також будуть стимульовані рухові та когнітивні здібності. Діти, які відвідують басейн з раннього віку, мають більш розвинений мускулатурний корсет та, як наслідок, швидше мобілізуються.

Лазневий комплекс

Послуги нашого комплексу включають масаж та лазню, що безсумнівно сприятимуть вашому здоров'ю та добробуту.

Варіанти прийому

вул. Григорія Сковороди, 2А

Клуб знаходиться у ТРЦ Nikolsky 💪🏼

Відкрити навігатор
Loaнding map...
Бізнес додано у каталог командою mobicard. Ви власник цього бізнесу?  Напишіть нам для того щоб отримати доступ до облікового запису і перегляду аналітики.