Сторінка бере участь у пошуках:

Школа танців у м.Вінниця - Soul Dance Centre

Soul Dance Centre

Школа танців

Ми затанцюємо твою SOUL 💃🏼

Вінниця, вул. Соборна 8,

Графік роботи: ПН-ПТ 10:00-22:00 | СБ 10:00-16:00
souldancecentre.com

Стилі 🩰

JAZZ FUNK

Jazz funk - одне з найпопулярніших напрямків сучасної хореографії за останні роки. Поява цього стилю на великих сценах світу у виконанні популярних зірок музичного шоу бізнесу, справило ще якийсь ажіотаж в танцювальних студіях від Америки до Азії.

HIGH HEELS

Сміливий напрямок в сучасній хореографії, що об'єднує в собі енергетику hip-hop, манеру jazz-funk, техніку jazz.

STRETCHING

Комплекс вправ на расстяжку м'язів всього тіла. Стретчинг допомагає не тільки зберегти м'язи гнучкими, а суглоби рухливими, а й стимулює кровообіг і циркуляцію лімфи в організмі.

DANCEHALL

Вуличний ямайський танець, який включає безліч соціальних танців і, обов'язково, attitude (подача, характер). Вивчення стилю починається з його коріння: базові степи, що прийшли до нас. Степи складаються в прості рутини, або в хореографії, що обігрують музику.

HIP HOP

Хіп-хоп - це танець для абсолютно різних людей, яких об'єднує любов до музики, руху, самовдосконалення і молодіжній культурі.

CONTEMPORARY

Емоційне, ліричний і дуже різноманітне в своїх формах сучасне танцювальний напрямок, що зародився в школах Європи та США.

TWERK

З англійської мови «Twerk dance» перекладається як «танець попи» і до цього додати нічого.

CHOREOGRAPHY

Якщо ти в замішанні якого стилю віддати перевагу, коли подобається все і хочеться танцювати різні стилі - тобі тоді в групу по CHOREOGRAPHY.

BREAK DANCE

Стиль вуличного танцю, що з'явився в Південному Бронксі (Нью-Йорк), на початку 70-х років. Цей танець є одною з частин хіп-хоп культури, тому один з найстаріших і найвідоміших стилів хіп-хоп танців.

Варіанти прийому

вул. Соборна 8,

Чекаємо тебе у місці, де танцюють душею 💓

Відкрити навігатор
Loaнding map...
Бізнес додано у каталог командою mobicard. Ви власник цього бізнесу?  Напишіть нам для того щоб отримати доступ до облікового запису і перегляду аналітики.