Барбершоп у м.Одеса - Mr. Solomon

Mr. Solomon

Барбершоп

Чоловіча територія комфорту 💈

Одеса, вул. Троїцька, 18

Графік роботи: Пн - Нд 10:00 – 21:00
www.solomon-barber.shop

Наші послуги ✂️

Чоловіча стрижка

Миємо голову найкращим шампунем преміального класу, стрижемо машинкою і ножицями, класику або новітню стрижку в тенденції з модою, відповідну під вашу форму голови і тип волосся, після робимо укладку засобами найкращих виробників.

Гоління небезпечною бритвою

Розпарюємо шкіру обличчя гарячим рушником, після чого наносимо охолоджувальний гель для більш гладкого ковзання бритви і знищуємо щетину. Після розпилюємо лосьйон/одеколон після гоління для знезараження.

Стрижка машинкою

Стрижка без використання ножиць, з миттям голови, для любителів мінімалізму. Миємо голову найкращим шампунем преміального класу, створюємо коротку стрижку під кілька насадок, після чого знову миємо голову і, за необхідності, наносимо стайлінг і парфуми.

Стрижка бороди та вусів

Подбаємо і про форму вашої бороди та вусів, за допомогою машинки та ножиць. Надамо шик і блиск. Розпорошуємо на шкіру лосьйон преміум-класу, для знезараження, а потім наносимо засіб для догляду за бородою – ароматне масло і бальзам.

Дитяча стрижка до 10 років

Стрижка для вашого сина, як у справжнього чоловіка. Помітять усі однокласники!

Укладання

Якщо вам терміново потрібно на важливу зустріч, ми зробимо вам укладку, миємо голову найкращим шампунем преміального класу, робимо укладку, що пасує вашій формі голови і стрижці, розпилюємо парфуми і ви готові до зустрічі.

Варіанти прийому

вул. Троїцька, 18

📍 Друга адреса: вул. Академіка Вільямса 46/1

Відкрити навігатор
Loaнding map...
Бізнес додано у каталог командою mobicard. Ви власник цього бізнесу?  Напишіть нам для того щоб отримати доступ до облікового запису і перегляду аналітики.