Шиття, ремонт одягу у м.Одеса - Ательє-школа "Sole mio"

Ательє-школа "Sole mio"

Шиття, ремонт одягу

Перша в Одесі ательє-школа крою та шиття Sole Mio. Навчимо створювати стильні та якісні вироби, навіть якщо ви ніколи не шили.

Одеса, вул. Французський бульвар 26, корпус 2

solemioschool.od.ua

Курси 👗

Базовий

Якщо ви хочете навчитися шити, але зовсім не володієте швейними навичками, цей курс для вас. Ви вивчите основу швейних знань, методику побудови, моделювання та пошиття базових виробів: спідниці, штанів та сукні.

Нижня білизна

Розрахований для новачків та для тих, хто вже вміє шити. За час курсу ви навчитеся: конструюванню, моделюванню та пошиттю халату, боді (купальника), бралету, трусиків, бюстгалтеру з чашкою на кісточці.
Курс для самих витончених леді.

Трикотаж

Курс розроблений для тих, хто хоче поповнити свій гардероб модними речами з трикотажу. Розрахований як для новачків, так і для тих, хто вже трохи шиє.
За час навчання ви освоїте тонкощі роботи із трикотажем. Навчитеся конструюванню, моделюванню та пошиєте футболку, боді, легінси, комплект топ+шорти та спортивний костюм.

Спортивний костюм

Курс розроблений для тих, хто хоче познайомитися зі світом шиття та спробувати себе в цій справі, не заглиблюючись у конструювання та моделювання.
Пошиття по готовим викройкам за вашими розмірами. Відмінний старт для того, щоб визначитись який напрямок вибрати для більш детального вивчення

Пальто/жакет

Цей курс розрахований на тих, хто вже розуміється на пошитті. Ви освоїте конструювання, моделювання та пошиття пальто\жакета.
За час навчання ви освоїте технологію пошиття, тонкощі волого-теплової обробки, посадки виробу на фігуру.

Заняття для дітей

Курс розроблений для найменших майстрів. Ваша дитина познайомиться зі світом шиття і спробує себе у цій справі.
Вік учнів 8-11 років. Якщо Ваша дитина захоплюється модою, але зовсім не знайома з тонкощами цієї професії, ці уроки саме для Вас. на уроках діти шиють всілякі вироби.

Швейний абонемент

Найцікавіший формат навчання для тих, хто вже трохи шиє. Якщо вам цікаві певні вироби, але ви не знаєте технологію пошиття, то такий формат навчання саме для вас.
Ви не прив'язані до певної групи, можна проходити навчання в будь-який час, коли є заняття в школі і шити виріб, що цікавить вас. Це унікальна можливість відвідувати школу без графіка та обмежень, у зручний для Вас час.

Варіанти прийому

вул. Французський бульвар 26, корпус 2

Знаходиться неподалік ОНУ ім. Мечнікова

Відкрити навігатор
Loaнding map...
Бізнес додано у каталог командою mobicard. Ви власник цього бізнесу?  Напишіть нам для того щоб отримати доступ до облікового запису і перегляду аналітики.