Сторінка бере участь у пошуках:

Шиномонтаж у м.Одеса - Скат

Скат

Шиномонтаж

Найкращі шини та диски 👍🏼

Одеса, вул. Ак. Вільямса, 50/2Б

Графік роботи: ПН-СБ 9:00-19:00
skat.ua

Послуги 🔧️

Шиномонтаж

- Демонтаж колеса
- Мойка
- Знімання покришок
- Ремонт диску, обкатка
- Монтаж покришки
- Балансировка
- Монтаж колеса на вісь

Прокатка дисків

- Правка дисків
- Рихтування
- Аргонне зварювання
- Порошкове фарбування

Полірування дисків

Компанія СКАТ дотримується технології на кожному етапі. Економимо сили та час.

Сезонне зберігання

Наші приміщення обладнані спеціальними стендами, де покришки зберігаються тільки в правильному положенні та з дотриманням температурного режиму і режиму вологості. Сезонне зберігання шин здійснюємо в приміщеннях з температурою повітря від 15 до 25˚С, за вологості від 50 до 70%. Дотримується і режим освітлення. Оптимальним варіантом буде зберігання гуми разом з дисками, в цьому випадку зберігається форма покришок, та й монтаж колеса на вісь автомобіля відбувається набагато швидше.

Порошкове фарбування

Фарбування дисків актуальне, якщо є вм'ятини або подряпини, відколи, пошкодження шару фарби або емалі, потертості, вицвітання. Будь-яке пошкодження верхнього шару надалі призведе до утворення корозії на самому диску, тому фарбування дисків не слід відкладати в довгий ящик.

Кріплення і проставки

Замовити проставки на колеса в широкому асортименті можна на сайті СКАТ.
Зателефонуйте нашим консультантам, якщо ви не впевнені, які необхідно колісні болти купити. Ґрунтуючись на характеристиках вашого автомобіля (всі дані ми уточнимо телефоном) ми підберемо найоптимальніший варіант. Болти на колеса повинні не тільки підходити під дизайн дисків, а й забезпечити повну безпеку водієві та пасажирам.

Аргонне зварювання

Аргонне зварювання - це особливий тип зварювальних робіт, які надаються спеціалістами-шиномонтажниками. Цей процес допомагає у відновленні й закріпленні різних деталей на автомобільних шинах або дисках, забезпечуючи високу точність, чіткість з'єднання і стійкість до корозії. Для клієнтів ця послуга може бути корисною, коли вони зіткнулися з пошкодженнями, тріщинами або іншими вадами шин або дисків, які потребують надійного і охайного відновлення. Довговічність і якість з'єднання, отриманих за допомогою аргонного зварювання, повернуть вашим шинам і дискам їх первісну міцність і забезпечать безпеку на дорозі.

Токарні роботи

Токарні роботи - це специфічна послуга, яка включає обробку металевих чи інших матеріалів на токарному верстаті. Шиномонтажники, котрі мають навички токарних робіт, можуть допомогти в випадках, коли потрібно відновити геометрію дисків коліс після їх пошкодження на дорозі чи при паркуванні. Послуга токарних робіт дозволяє не тільки відновити диски до їх оригінального вигляду, але і збільшує продуктивність шин, поліпшує ходові характеристики автомобіля та подовжує термін служби шин. Використовуючи цю послугу, клієнт може зекономити на придбанні нових дисків і шин.

Газ в шини

Наповнюємо шини автомобіля азотом замість звичайного повітря. Ця процедура може знадобитись клієнту для забезпечення стабільного тиску в шинах незалежно від температури навколишнього середовища, що забезпечує краще керування авто і знижує ризик проколу шини. Наповнення шин газом забезпечує більш довгий термін служби шин, знижує ризик передчасного зносу і допомагає зекономити на паливі, оскільки вони краще утримують форму та опір коченню. Ця послуга рекомендується для всіх, хто цінує безпеку і ефективність свого автомобіля.

Примірка дисків на авто

Ця процедура допомагає автовласникам визначити, які диски будуть найкраще виглядати та працювати на їхніх машинах, враховуючи розміри, бренд та модель авто. Застосовуючи спеціальні інструменти та обладнання, спеціалісти можуть визначити оптимальний розмір диска, що гарантує безпеку на дорозі, максимальний комфорт та оптимальне управління. Використання послуги примірки дисків на авто значно підвищує шанси підібрати ідеально підходящі диски для вашого автомобіля, враховуючи не тільки естетичний аспект, але й характеристики руху і безпеки. Крім того, професійна примірка дисів заощаджує ваш час, зменшує ризик проблем з установкою та підвищує ефективність використання автомобіля.

Варіанти прийому

вул. Ак. Вільямса, 50/2Б

Приїжджайте і отримайте найкращий сервіс 🚘

Відкрити навігатор
Loaнding map...
Бізнес додано у каталог командою mobicard. Ви власник цього бізнесу?  Напишіть нам для того щоб отримати доступ до облікового запису і перегляду аналітики.