Сторінка бере участь у пошуках:

Школа танців у м.Вінниця - SHARM-S

SHARM-S

Школа танців

Навчимо тебе танцювати 💃

Вінниця, вул. Коцюбинського, 43

Графік роботи: ПН-ПТ 9:00-21:00 | СБ 10:00-18:00

Стилі 🩰

DANCEHALL

Можливість зануритися в культуру Ямайки, покращити фізичну форму і отримати море позитивних емоцій. Танці допоможуть вам відчути ритм, налагодити работу всіх м'язів тіла, розвинути координацію і пластичність.

STRETCHING

Допоможе вам не лише зрозуміти рухи свого тіла краще, але й зміцнити м'язи, покращити осанку та перенести власні фізичні здібності на новий рівень. Без розтяжки неможливо виконати багато танцювальних елементів, але, крім того, що ця вправа дозволяє вам рухатися вільніше і безпечніше, вона також допомагає релаксувати й відпустити стрес.

CHOREOGRAPHY

Це ідеальний спосіб для людей різного віку не тільки вдосконалити свої танцювальні навички, але й впровадити активність у своє повсякденне життя. Використовуючи послуги професійної хореографії, клієнти отримують корисні знання й навички, які допоможуть їм виразити свої емоції через танець.

HIGH HEELS

Унікальна послуга від нашої школи танців, що орієнтована на вивчення техніки танцювання на підборах. Це чудова можливість не тільки залишатися в хорошій фізичній формі, але й розвивати грацію, почуття ритму і впевненість у собі.

Варіанти прийому

вул. Коцюбинського, 43

📍Друга локація: вул. Зодчих, 5

Відкрити навігатор
Loaнding map...
Бізнес додано у каталог командою mobicard. Ви власник цього бізнесу?  Напишіть нам для того щоб отримати доступ до облікового запису і перегляду аналітики.