Барбершоп у м.Миколаїв - SG Barbershop

SG Barbershop

Барбершоп

Сучасна чоловіча перукарня 💈

Миколаїв, вул. Пушкінська, 2

Графік роботи: щодня з 10:00 до 20:00
sg-barber.com.ua

Послуги ✂️

Чоловіча стрижка

- Подовжена стрижка
- Стрижка в дві насадки
- Батько + син
- Моделювання
- Укладання
- Машинка + фейд

Стрижка бороди

- Стрижка
- Камуфляж сивини

Видалення воском

Це популярна естетична послуга, яку надає наш барбершоп, забезпечуючи ідеально гладку шкіру без небажаних волосків. Даний метод депіляції забезпечує тривалу гладкість шкіри, за рахунок видалення волосся разом з коренем, тож клієнтам не доведеться турбуватися про щоденне гоління.

Використання воску для видалення волосся може бути використане на будь-якій зоні: обличчі, шиї, грудях чи спині, це ідеальне рішення для тих, хто прагне до охайного вигляду. Плюс, за рахунок того, що волосся видаляється з коренем, воно відростає тонше і менш помітне, зменшуючи неприємність процедури з часом.

Black mask

Це процедура, яку пропонує наш барбершоп, що має на меті забезпечити глибоке очищення шкіри обличчя від чорних цяток, забруднень і жирного блиску. Чорна маска активно затягує пори, стимулює обмін речовин і зменшує виробництво себума, що допомагає забезпечити свіжий та здоровий вигляд шкіри.

Ця послуга стане в нагоді клієнтам, які борються з проблемною шкірою, часто мають утворення чорних цяток або просто бажають відчути свою шкіру більш гладкою і оновленою. Послуга "Black Mask" - це чудова можливість додати до своєї мужньої рутини якісний догляд за шкірою, що дозволить вам виглядати на всі 100%.

Варіанти прийому

вул. Пушкінська, 2

Ти станеш одним із багатьох наших задоволених клієнтів 👍🏼

Відкрити навігатор
Loaнding map...
Бізнес додано у каталог командою mobicard. Ви власник цього бізнесу?  Напишіть нам для того щоб отримати доступ до облікового запису і перегляду аналітики.