Сторінка бере участь у пошуках:

Шиномонтаж у м.Чернівці - REZINKA

REZINKA

Шиномонтаж

Шиномонтаж – сервіс, де надають якісний широкий спектр послуг із обслуговування коліс авто, а саме – ремонту та заміни шин, ремонту і покрасці дисків, продаж шин, а також зварюванню диску аргоном.

Шиномонтаж Rezinka – найпрофесійніший шиномонтаж України, де на найсучаснішому обладнанні працюють кваліфіковані працівники, що дозволяє нам дбати про безпеку та комфорт Вашого пересування на найвищому рівні.

Чернівці, вул. Руська 256, Чернівці, вул. Південно-Кільцева 5

Графік роботи: Пн-Пт: 8.00 - 20.00, Сб: 8.00 - 18.00, Нд: 9.00 - 17.00
rezinka.ua

Послуги шинного центру 🏎️

Заміна шин (шиномонтаж)

Комплексна заміна шин будь-яких розмірів з забезпеченням гарантії безпеки при пересуванні авто. Бортування коліс – процес зняття шини з диску та її установка. Демонтаж – процес зняття колеса з автомобіля та його установка. Балансування – роботи по усуненню дисбалансу колеса, диску, елементів підвіски, кріплення колеса для того, щоб збільшити експлуатацію шин.

Ремонт шин і дисків

Ремонт проколів та порізів шин. Рихтувальні роботи для відновлення початкової геометрії диску. Холодне вирівнювання диску – відбувається без нагрівання. Виконується за допомогою рихтувального станку та гідравліки. Вирівнювання диску за допомогою нагрівання. Нагрівання за допомогою променем полум’я відбувається для того, щоб зменшити ймовірність появи тріщини на диску.

Вулканізація шин

Процес ремонту бокових порізів та зварювання шини. Вулканізація буває двох видів: холодна та гаряча. При холодній – на цільову ділянку шини наносять вулканізуючий склад, який твердіє і набирає міцність природним чином. При гарячому – склад нагрівають до стану часткового розплаву.

Фарбування дисків

Відновлення естетичного вигляду диску за допомогою його фарбування.

Продаж шин

Підбір шин індивідуально під Ваше авто, стиль їзди та особисті побажання клієнтів.

Готель для шин (сезонне зберігання)

Rezinka Hotel Професійне зберігання сезонної резини відповідно з дотриманням температурного режиму, рівня вологості, наявності світла та інших чинників, які запобігають швидкому зношенню резини.

Автомагазин

Великий асортимент автозапчастин на різні марки машин, аксесуари для авто.

Варіанти прийому

вул. Руська 256

Наша адреса на Руській (виїзд з міста)

Відкрити навігатор

вул. Південно-Кільцева 5

Наша адреса на Південно-Кільцевій (біля парку жовтневого)

Відкрити навігатор
Loaнding map...
Бізнес додано у каталог командою mobicard. Ви власник цього бізнесу?  Напишіть нам для того щоб отримати доступ до облікового запису і перегляду аналітики.