Сторінка бере участь у пошуках:

Шиномонтаж у м.Харків - Rezina 13

Rezina 13

Шиномонтаж

Автошини для вашого авто 🛞

Харків, пров. Лазковський, 8

Графік роботи: ПН-ПТ: 09:00 - 18:00 | СБ: 09:00 - 16:00
rezina13.com.ua

Послуги 👇🏻

Ремонт шин, камер

Ремонт за допомогою латочок, джгутів, пластирів (холодна і гаряча вулканізація).

Оптимізація

Майстер проведе оптимізацію з розміщення, оскільки колеса зношуються нерівномірно і їх необхідно іноді міняти місцями, щоб усунути нерівномірність зносу.

Ремонт литих дисків

Професійне відновлення показників безпеки та естетики дисків вашого автомобіля. Навіть незначні тріщини або пошкодження дисків можуть призвести до пошкоджень шин, зниження їх експлуатаційних характеристик і, як результат, загрози безпеки на дорозі.

Сезонна заміна шин

Використання відповідних шин за сезоном значно підвищує ефективність гальмування, стійкість автомобіля на дорозі і зменшує його витрати пального. Окрім того, професійний шиномонтажник виконає роботу якісно і швидко, забезпечивши довговічність та максимальний термін служби шин.

Ремонт бічних порізів і гриж

Якщо вам потрібен ремонт бічних порізів та гриж ваших шин, ця послуга від наших кваліфікованих шиномонтажників - саме те, що вам потрібно. Невеликі пошкодження шин можуть стати причиною серйозних аварій через втрату шинною тракцією, особливо при поганому стані доріг або погодних умов.

Наші професійні шиномонтажники відремонтують бічні порізи та грижі ваших шин, аби гарантувати вашу безпеку на дорозі. Ця послуга не тільки відновить робочий стан шини, але й продовжить її ресурс, допоможе уникнути несподіваних зупинок і дорогого ремонту або заміни шин у майбутньому.

Балансування коліс

Отримавши послугу балансування коліс у шиномонтажника, ви знижуєте ризик передчасного зносу шин, деталей підвіски та кермового управління, а також покращуєте загальну стабільність автомобіля та паливну ефективність. Все це веде до більш комфортного та безпечного водіння.

Варіанти прийому

пров. Лазковський, 8

Приїжджай до нас. Не пошкодуєш 👍🏻

Відкрити навігатор
Loaнding map...
Бізнес додано у каталог командою mobicard. Ви власник цього бізнесу?  Напишіть нам для того щоб отримати доступ до облікового запису і перегляду аналітики.