Сторінка бере участь у пошуках:

Ремонт техніки у м.Одеса - Рема Сервіс

Рема Сервіс

Ремонт техніки

Майстер на дім з гарантією 👍🏻

Одеса, вул. Ак. Заболотного, 66

Графік роботи: щодня з 08:00-23:00
remaservice.od.ua

Послуги 👇🏼

Сантехніка

Терміновий виклик сантехніка. Роботи будь-якого рівня складності. Чистка каналізації, ремонт змішувача, обслуговування джакузі, гідробоксів, сололіфт насосів, ремонт інсталяції.

Електрик

Будемо відвертими, у багатьох будинках Одеси електрика перебуває у жалюгідному стані. Від майстрів, які надають послуги, робота з такою електрикою потребує додаткових знань та навичок. Компанія РЕМА СЕРВІС пропонує послуги майстрів, досвід та вміння яких дозволять впоратися з будь-яким завданням.

Обслуговування та ремонт газових котлів

Професійне обслуговування газових котлів. Встановлення, ремонт, перенесення.

Ремонт побутової техніки

Майстри “РЕМА СЕРВІС” встановлюють та ремонтують усі види великої та дрібної побутової техніки: мікрохвильові печі, витяжки, електричні та газові поверхні плит та духових шаф, пральні та посудомийні машини, масляні електроводонагрівачі, побутові та промислові холодильники, дизельні та бензинові генератори побутової техніки.

Обслуговування кондиціонерів

Майстер із встановлення та сервісу кондиціонерів: дозаправка, чищення, демонтаж та профілактика.

Ремонт бойлерів

Фахівці щодня проводять різну складність ремонту бойлерів вдома. Гарантія якості ґрунтується на ретельній діагностиці, використанні професійного інструментарію, контролі кожного етапу робіт і, звичайно ж, на знаннях професіоналів. Крім того, майстер з ремонту бойлера дасть необхідні рекомендації щодо догляду та кратності профілактичного обслуговування.

Ремонт та обслуговування генераторів

Сервісне обслуговування, ремонт, діагностика бензинових та дизельних генераторів з виїздом додому.

Будівельні та оздоблювальні роботи

Будь-які внутрішні будівельні роботи. Кваліфіковані майстри, сучасні технології оздоблення. Штукатури, шпаклівники, гіпсокартонники, плиточники та інші майстри.

Виклик тесляра та столяра

Всі види столярних та теслярських робіт, реставрація, збирання меблів, аварійне відкриття замків.

Варіанти прийому

вул. Ак. Заболотного, 66

Найкращий сервіс для Вас! 👩🏻‍💻

Відкрити навігатор
Loaнding map...
Бізнес додано у каталог командою mobicard. Ви власник цього бізнесу?  Напишіть нам для того щоб отримати доступ до облікового запису і перегляду аналітики.