Сторінка бере участь у пошуках:

Стоматологія у м.Івано-Франківськ - Respect Dental

Respect Dental

Стоматологія

Знайдемо підхід до кожної людини 🦷

Івано-Франківськ, Південний бульвар, 24А

Графік роботи: ПН-ПТ 08:00-20:00 | СБ 09:00-18:00
respect-dental.com.ua

Послуги 👇🏻

Дитяча стоматологія

Наш дитячий стоматолог турбується про психологічний комфорт малюка! У нас тут не просто відвідини лікаря, а ціла казка з емоціями та подарунками. Окрім того, ми проводимо профілактичні заняття по догляду за ротовою порожниною, навчаємо батьків та діток бережно ставитися до свого здоров’я.

Терапевтична стоматологія

Терапевтична стоматологія — це галузь стоматології, яка займається профілактикою, діагностикою та лікуванням «класичних» стоматологічних захворювань: карієсу, пульпіту та періодонтиту. Для тих, хто забув, нагадаємо що карієс це руйнація твердих тканин зуба, пульпіт — це запалення пульпи — внутрішньої сполучної тканини зуба, періодонтит — це запалення періодонту, або зв’язки яка утримує зуб в лунці.

Гігієна

Професійна чистка зубів у клініці Respect Dental – це безболісна та атравматична процедура, яка є також повністю безпечною для Вашої емалі! Процес чищення є комплексним та охоплює кілька етапів:

- зняття над‘ясенних зубних відкладень (ультразвуковим скейлером чи ручним інструментом),
- чищення низько абразивним порошком,
- полірування зубів,
- фторування.

Також після професійної гігієни ми пропонуємо нашим пацієнтам відбілювання зубів.

Відбілювання зубів

У клініці Respect Dental ми використовуємо сучасні методи відбілювання зубів, які забезпечують найкращий результат для кожного нашого пацієнта. Одним з таких методів є система Beyond. Відбілювання з Beyond дозволяє домогтися висвітлення емалі до 8 тонів без побічних ефектів. Апарат має делікатну дію і підходить навіть людям з чутливими зубами.

Також ми можемо запропонувати індивідуальні капи для відбілювання.

Ортопедична стоматологія

Ортопедична стоматологія — це галузь стоматології, яка спрямована на забезпечення цілісності зубів, зубного ряду та його частин. Робота стоматолога цієї галузі направлена на виявлення, запобігання та лікування пацієнтів з аномаліями, пошкодженнями або деформаціями жувально-мовного апарату.

Ендодонтія

Ендодонтія – це галузь стоматології, яка займається діагностикою та лікуванням захворювань внутрішньої частини зуба та його коренів – пульпи.

Ендодонтія не має профілактичної мети, оскільки всі захворювання пульпи – це запущені форми карієсу. Тому для того, щоб не потрапляти на візити до лікаря-ендодонтиста, Вам слід ретельно слідкувати за гігієною зубів та вчасно лікувати невеликі каріозні порожнини.

Імплантація

Дентальна імплантація – це встановлення штучного кореня зуба (імпланта) на місце втраченого зуба у кістку верхньої чи нижньої щелепи для опори протетичних елементів (від одиночної коронки до повного протезу). Зубні імпланти виготовляються з біосумнісного матеріалу — титану.

Ортодонтія

Ортодонтія — це галузь, яка займається виявленням, діагностикою та лікуванням патологій положення зубів та співвідношення щелеп.

Пародонтологія

Пародонтологія — це галузь стоматології, яка займається профілактикою, діагностикою та лікуванням захворювань тканин пародонту. Пародонт — це тканини, які оточують і підтримують зуб: альвеолярна кістка, ясна, періодонтальна зв’язка.

Хірургія

Хірургічна стоматологія має на меті повністю або частково зберегти ваші зуби. Процедури можуть проводитися екстрено (повздовжній перелом чи перелом коронарної частини зуба, гострий запальний процес) або планово (при проведенні протезування, неможливості зберегти зруйнований зуб, непрохідності кореневих каналів).

Варіанти прийому

Південний бульвар, 24А

Підкреслимо вашу індивідуальність 🙌🏼

Відкрити навігатор
Loaнding map...
Бізнес додано у каталог командою mobicard. Ви власник цього бізнесу?  Напишіть нам для того щоб отримати доступ до облікового запису і перегляду аналітики.