Сторінка бере участь у пошуках:

Медичний центр у м.Харків - Пульс Медіка

Пульс Медіка

Медичний центр

Ми завжди на боці пацієнта 🧬

Харків, вул. 23 Серпня, 34

Графік роботи: ПН-ПТ 09:00-19:00 | СБ 09:00-16:00
pulsmedika.kh.ua

Послуги 👇🏻

УЗД

Якісна УЗД-діагностика. Для постановки точного діагнозу необхідне поєднання двох факторів: висока кваліфікація фахівця і наявність висококласного обладнання. У МЦ «Пульс Медіка» ведуть прийом авторитетні фахівці зі стажем роботи в ультразвуковій діагностиці 20-30 років. Їх знання і досвід викликають довіру у пацієнтів і лікарів і дозволяють не сумніватися в поставлених діагнозах.

Гастроентеролог

Пропонуємо звернутися до послуг наших фахівців. Провести ретельне обстеження і діагностику, з’ясувати причини, призначити ефективне лікування – це те, що потрібно кожному і ми готові це дати!

Гінеколог

Гінеколог вирішить ваші найделікатніші проблеми.

Дерматолог

Ефективне лікування дерматологічних проблем.

Ендокринологія та дієтологія

Гормональні порушення, цукровий діабет різних типів, гіпофізарні порушення, підбір дієти, проблеми з волоссям – з усіма цими питаннями можна сміливо звертатися до нас!

Сучасна кардіологія

Наш медичний центр має всі можливості для сучасного і висококваліфікованого кардіологічного обстеження. Обсяг і якість діагностичних процедур повністю відповідають найвищим стандартам європейських, американських і ізраїльських клінік.

Флеболог

Для лікування варикозного розширення вен, а також видалення венозної сітки наш медичний центр готов запропонувати вам такі сучасні методики лікування, як ехосклеротерапія і лазерна коагуляція варикозних вен.

Отоларингологія

Сучасні методики лікування ЛОР-заболеваній. У нашому медичному центрі про ваше здоров’я піклуються тільки кваліфіковані фахівці — лор-лікарі в Харкові. Ви можете записатися до лікаря прямо на сайті в режимі онлайн. Для цього перейдіть в розділ Запис на прийом.

Ортопед-травматолог

Наші фахівці мають високий рівень кваліфікації, беруть участь в міжнародних семінарах і конференціях, займаються науковою діяльністю, мають сертифікати і патенти. Ми використовуємо тільки передові технології в області травматології ортопедії.

Уролог

Висококваліфікована допомога уролога в МЦ «Пульс Медіка». Не знаєте, який уролог у Харкові може дійсно допомогти? Зверніться до нас. У медичному центрі «Пульс Медіка» приймають лікарі, які використовують сучасне обладнання для обстеження, що володіють великим досвідом і знаннями для правильної діагностики захворювань, які володіють ефективними методиками лікування.

Хірург

До ваших послуг консультації досвідченого хірурга. Потрібна кваліфікована консультація хірурга в Харкові? Зверніться до медичного центру «Пульс Медіка», щоб забути про проблеми зі здоров’ям.

Озонотерапія

Озонотерапія – сучасний метод лікування різних захворювань. Медичний центр «Пульс Медіка» докладає зусиль для реалізації найефективніших методики лікування, однією з яких є озонотерапія. Пропонуємо вам дізнатися про всі корисні і незамінні, з медичної точки зору, властивості озону.

Озонотерапія володіє різноманітним механізмом дії, спрямованим на стимуляцію процесів самоочищення і самовідновлення організму.

Під впливом озону відбуваються активізація біохімічних процесів (зокрема, системи антиоксидантного захисту), посилення мікроциркуляції, поліпшення кровопостачання тканин, нормалізація імунітету.

Педіатр

Наші педіатри завжди подбають про здоров’я Ваших дітей. Центр сімейної педіатрії «Бебі-доктор» – це окремий напрямок медичного центру «Пульс Медіка». Основна спеціалізація – педіатрія. У нас працюють найкращі педіатри Харкова. Ми орієнтовані на надання актуальної, сучасної і висококваліфікованої інформації про здоров’я дітей.

У нас доступна послуга – виклик педіатра додому в Харкові.

Омолодження шкіри

Сучасні методи і технології омолодження і підтяжки шкіри обличчя. На даний час момент існує безліч косметологічних процедур естетичної і антивікової дії. Медичний центр «Пульс Медіка» пропонує ефективні безопераційні процедури омолодження шкіри обличчя в Харкові:

- ліфтинг обличчя за допомогою власної плазми крові пацієнта (Плазмоліфтинг уХаркові);
- безопераційний ліфтинг обличчя за допомогою ниток Aptos (Аптос).

Лікування мігрені

Сучасні методи лікування головного болю. Головний біль – найчастіша скарга в медичній практиці. При цьому хронічний і епізодичний головний біль являє собою серйозну проблему, як для пацієнта, так і для лікаря. Через труднощі в діагностиці та лікуванні пацієнти часто залишаються недодіагностованими і недолікованими. В результаті в більшості випадків питання залишається невирішеним.

Методики, які ми можемо Вам запропонувати:

- Медикаментозна терапія в гострій фазі і превентивна
- Масаж голови і шийно-комірцевої зони
- Дієтотерапія і рекомендації щодо зміни способу життя
- Деякі альтернативні методи лікування
- Ботулінотерапія (лікування Диспортом / Ботоксом)
- Озонотерапія

Лікування гіпергідрозу

Медичний центр пропонує сучасне і ефективне лікування гіпергідрозу пахв, а саме з використанням препаратів ботулотоксину – Диспорта або Ботокса. Після проходження процедури пацієнт не потребує реабілітації. Ін’єкція починає діяти протягом 1-4 днів. Підвищена пітливість зникає на термін від шести до дванадцяти місяців.

Варіанти прийому

вул. 23 Серпня, 34

Якісна медицина тут 🩸

Відкрити навігатор
Loaнding map...
Бізнес додано у каталог командою mobicard. Ви власник цього бізнесу?  Напишіть нам для того щоб отримати доступ до облікового запису і перегляду аналітики.