Сторінка бере участь у пошуках:

Фітнес клуб у м.Харків - Pulse

Pulse

Фітнес клуб

Клуб здорових та щасливих людей 💪🏼

Харків, вул. Бучми, 1Б

Графік роботи: ПН-СБ 8:00-21:00 | НД 8:00-18:00
pulse-gym.com.ua

Послуги 👇🏻

Тренажерний зал

Тренажерний зал - це місце, де клієнти можуть тренуватися і підтримувати форму, використовуючи різноманітні фітнес-обладнання і вправи під керівництвом професійних тренерів. Це ідеальний варіант для людей, які цінують своє здоров'я та фізичну форму, бажаючи отримати індивідуальний підхід і кваліфіковані рекомендації щодо свого тренувального плану.

Пілатес

Головна мета пілатесу - розвивати гармонію тіла і духу, незалежно від вашого віку, статі або фізичних здібностей. Ця послуга допомагає зміцнити корсетні м'язи, поправити осанку, подолати проблеми зі спиною та покращити дихання. На уроках пілатесу ви навчитеся контролювати свій організм і відчути його, що в кінечному рахунку позитивно позначиться на якості вашого життя.

TRX

TRX - це унікальна система функціонального тренування, яке допоможе вам покращити свою фізичну форму, при цьому не витрачаючи на тренування багато часу. Послуга базується на використанні спеціальних строп, які дозволяють працювати з власною вагою тіла, особлива техніка виконання вправ створює навантаження на всі групи м'язів і включає кор, допомагаючи розрухати тіло та збільшити функціональну активність.

Тайський бокс

Курси тайського боксу допоможуть вам покращити гнучкість, спритність, силу і витривалість, а також набрати впевненості в своїх силах. Систематичні тренування під егідою досвідченого тренера навчать вас ефективно використовувати ноги, руки, лікті і коліна в бою, а також виховають дисципліну і волю до перемоги.

Фітнес

Фітнес допоможе вам підтримувати здоров'я, покращить стан серцево-судинної системи, зробити м'язи більш сильними та еластичними, а також сприяє позбавленню від зайвих кілограмів. Регулярні заняття в фітнес-клубі допоможуть вам почувати себе більш енергійно, поліпшити настрій і самопочуття.

Taekwon-Do

Основне навчання теквондо включає роботу над прийомами руками і ногами, що не лише сприяє розвитку м'язового корсету, але і поліпшує стан серцево-судинної системи. Виконуючи комплекс вправ теквондо, ви розвиваєте чіткість рухів, швидкість реакції та точність. Ці тренування допоможуть вам покращити своє самопочуття, стати більш сміливим і впевненим у собі.

Варіанти прийому

вул. Бучми, 1Б

📍Маємо аж 23 філії по Харкову

Відкрити навігатор
Loaнding map...
Бізнес додано у каталог командою mobicard. Ви власник цього бізнесу?  Напишіть нам для того щоб отримати доступ до облікового запису і перегляду аналітики.