Сторінка бере участь у пошуках:

Приватний дитячий садок у м.Івано-Франківськ - Пташеня

Пташеня

Приватний дитячий садок

Робимо дитинство щасливим, цікавим та яскравим 🐤

Івано-Франківськ, вул. С. Височана, 18

Графік роботи: ПН-ПТ 08:30-19:00
www.ptashenya.com

Про дитсадок 👶🏼

Групи

- Синички (2-3 роки)
- Соловейки (3-4 років)
- Совенята (4-5 роки)
- Орлята (5-6 років)

Цiнностi

- РОЗВИТОК
Кожного дня та кожного зокрема
- БЕЗПЕКА
Емоційна та фізична
- ДОБРОТА
Повага, любов, вдячність
- ЧЕСНІСТЬ
Перед собою та іншими

Діяльність 🎠

Гра

День дитини може виглядати лише як забавлянки та веселощі (музика, танці, малювання, читання), але саме так виконується значний обсяг розумової діяльності малюка. Дітки навчаються через гру, тому коли дитина будує вежу з кубиків чи колію для потяга, це не просто розвага; малюк освоює фізику, а також вчиться вирішувати проблеми. Саме завдяки грі дитина найкраще проявляє свій потенціал – вчиться комунікувати з однолітками, вирішувати завдання, розвиває фантазію, придумуючи нові ігри. Роль наставника у грі – спостерігати та скеровувати у правильному напрямку, допомагати вирішувати конфлікти.

Музика

Навчання музики є таким самим базовим навиком як вміння ходити чи розмовляти. Щоб забезпечити всебічний розвиток дитини, музика та пісні є обов’язковими у навчальній програмі “Пташеня”. Дитина знатиме ноти, вмітиме розпізнавати та відчувати ритм, розрізнятиме тональності. Також, вивчить безліч пісень українською та англійською мовами, буде відтворювати їх в русі. Знатиме різні види музичних інструментів та розрізнятиме їх звучання.

Спорт

Спорт та активна гра – основа ровитку дитини. Щоранку малюк займається з наставником та групою на руханці, розминає всі частини тіла, заодно повторюючи їх назви. На прогулянці діти грають у активні спортивні ігри зі спеціальним реманентом. По обіді беруть участь в естафетах та активних спортивних іграх з вихователем. Раз на тиждень відбувається заняття спортом з професійним інструктором.

Англійська мова

Чому ми вчимо англійську змалку? В ранньому віці дитина засвоює мову максимально природно, особливо, якщо навчання проходить у формі гри. Саме за допомогою гри малюк вивчає нові слова та словосполучення, правильну вимову та інтонацію. Процес навчання проходить у невимушеній атмосфері, що створює додаткову мотивацію до навчання. Заняття проходять у малих групах, наповнені іграми, піснями, елементами творчості. Англійська у “Пташеня” – це не просто мовне заняття, тут малюк розвивається всебічно: сенсорика та моторика, асоціативне мислення, пам’ять та увага, математика та логіка, комунікаційні навики та мовлення – і все це англійською мовою.

Наука

Дитина від природи цікавиться всім, що її оточує, любить запитувати “чому?” та спостерігати за світом довкола. Наука та щотижневі експерименти в нашому садку покликані знайти відповіді на запитання дітей і практично та наочно пояснити прості речі, які відбуваються навколо дитини щодня. На заняттях малюк дізнається що таке сила тяжіння, які властивості має вода, спостерігатиме різні реакції, взаємодію речовин, долучатиметься до підготовки експерименту та асистуватиме. Після практичної частини, вихователь допоможе дитині зробити підсумок і відповісти на запитання, чому відбувалися саме такі процеси.

Кулінарія

Разом зі своєю групою та наставником, один раз на тиждень малюк готує, а потім смакує різні страви. Дитина самостійно чистить (безпечним пластмасовим ножем), нарізає овочі та фрукти, робить тісто, вивчаючи назви усіх процесів та складників, етапи приготування кожної страви та її користь для організму. Окрім цього, це чудовий приклад, як важливо бути охайними, прибирати своє робоче місце та співпрацювати з групою. Також, дитина вчиться, що побут це весело та цікаво, головне правильно організувати роботу довкола.

Варіанти прийому

вул. С. Височана, 18

Ваша дитина буде в захваті від садочка 🦋

Відкрити навігатор
Loaнding map...
Бізнес додано у каталог командою mobicard. Ви власник цього бізнесу?  Напишіть нам для того щоб отримати доступ до облікового запису і перегляду аналітики.