Стоматологія у м.Харків - Професорська стоматологія Любченко

Професорська стоматологія Любченко

Стоматологія

Спонсор Вашої сяючої посмішки

Харків, пр-т Героїв Харкова, 41

Графік роботи: ПН-СБ 09:00-19:00

Послуги 👇🏻

Дитяча стоматологія

- Лікування
- Видалення
- Протезування
- Вирівнювання
- Чищення

Діагностика зубів

Діагностика стану ротової порожнини – обов’язкова і необхідна процедура, за допомогою якої визначають проблеми порожнини рота, їх ступінь вираженості.

Лікування постійних зубів

Своєчасне лікування захворювань дозволяє зберегти здорові зуби та запобігти розвитку його ускладнень, серед яких пульпіт, періодонтит, гнійне ураження м’яких тканин ротової порожнини та інші.

Лікування ясен

Хвороби порожнини рота можуть з’явитися з різних причин. Відсутність своєчасної допомоги може призвести до серйозних наслідків, аж до випадання зубів. У «Професорській стоматології Любченка» доступна необхідна діагностика й усі види стоматпослуг, зокрема обстеження та лікування ясен.

Протезування

Відновлювальна хірургія щелепно-лицевої ділянки займається усуненням таких дефектів порожнини рота, як прикус, ущелина губи й піднебіння, щоб отримати симетричні й рівні контури верхньої губи й носа, природні лінії обличчя, його нормальну міміку, глибокий звід передодня порожнини рота й відновити правильне положення фрагментів верхньої щелепи. Лікарі-практики орієнтуються на досягнення в галузі офтальмології, отоларингології, нейрохірургії та інших вузьких спеціалізацій.

Ортодонтія

Красива посмішка актуальна в будь-якому віці. Ортодонтія – розділ, стоматології, який допоможе вам посміхатися на всі 32. Лікарі ортодонти виправляють дефекти розвитку зубів, щелепно-лицьового скелета, виправляють прикус.

Естетична стоматологія

Естетична стоматологія, ціни на яку варіюються в залежності від потреби пацієнта, допоможе вам назавжди позбутися видимих дефектів зубів і поліпшити їхній візуальний стан.

Професійна гігієна ротової порожнини

Зазвичай людина намагається чистити зуби пару разів на день, але не завжди такі дії сприяють гарному догляду за порожниною рота. Іноді це пов’язано з неправильним чищенням зубів або цьому сприяють шкідливі звички, неправильне харчування та інші чинники. Зберегти здоровими зуби й поліпшити гігієну можливо, якщо робити регулярно чистку порожнини рота у стоматолога.

Лікування периімплантиту

Імплантація зубів користується підвищеним попитом у пацієнтів, які потребують відновлення втраченого зуба або його частини. Застосування імплантів дозволяє відновити зубний ряд, функціональність зубів і естетику посмішки. Однак, як і при будь-якій іншій хірургічній операції, є ймовірність розвитку ускладнення.

Лікування захворювань слизової оболонки

Стоматит – запалення слизової оболонки ротової порожнини. Найчастіше захворювання проявляється у вигляді ерозій, виразок і супроводжується хворобливими відчуттями.

Щелепно-лицьова хірургія

Щелепно-лицьова хірургія займає особливе місце в нашому центрі, завдяки тому, що засновник і головний лікар, Любченко Олександр Володимирович, багато років віддав роботі в щелепно-лицевому стаціонарі і не з чуток знає, що потрібно пацієнтам, які потребують операції.

Отоларингологія

Ротова порожнина, вухо, горло і ніс анатомічно пов’язані між собою, утворюючи єдину систему. При захворюванні одного з органів, зростає ризик запалення та інших органів. Діагностикою, лікуванням і профілактикою подібних захворювань займається отоларингологія.

Варіанти прийому

пр-т Героїв Харкова, 41

Ласкаво просимо 🦷

Відкрити навігатор
Loaнding map...
Бізнес додано у каталог командою mobicard. Ви власник цього бізнесу?  Напишіть нам для того щоб отримати доступ до облікового запису і перегляду аналітики.