Сторінка бере участь у пошуках:

Приватний дитячий садок у м.Івано-Франківськ - Любисток

Любисток

Приватний дитячий садок

Екопростір щасливого дитинства 🌞

Івано-Франківськ, вул. Паркова, 2

Графік роботи: ПН-ПТ 09:00-20:00 | СБ 09:00-17:00

Послуги 👇🏻

Логопед

Виявимо та скоригуємо мовленнєві порушення у дітей. Досвідчений логопед проводить діагностику мовленнєвого розвитку, розробляє індивідуальні програми та проводить заняття для вирішення проблем з артикуляцією, вимовою, розвитком словникового запасу та інших аспектів мовленнєвої діяльності.

Психолог

Психолог працює над адаптацією дітей до дитячого садка, вирішує конфліктні ситуації, надає психологічну допомогу дітям та батькам, сприяє соціально-емоційному розвитку та формуванню позитивного самовідчуття дитини.

Англійська мова

Послуга вчителя англійської мови полягає у вивченні англійської мови дітьми на початковому рівні. Вчитель надає заняття, спрямовані на формування базового словникового запасу, вивчення алфавіту та основних граматичних структур через ігрові та інтерактивні методи.

Ранній розвиток

Проводимо спеціально розроблені заняття для дітей дошкільного віку. Вчитель використовує ігрові, творчі та навчальні методи для стимулювання розвитку різних аспектів дитячої особистості, включаючи когнітивний, мовленнєвий, моторний, соціальний та емоційний розвиток.

Хореографія

Вчитель стимулює розвиток координації, гнучкості та музикальності у дітей, пропонуючи різноманітні хореографічні вправи та танцювальні композиції.

Акторська майстерність

Проводимо заняття, які спрямовані на розвиток творчості та виразності у дітей через ігри, вправи на імпровізацію та елементи театральної гри. Вчитель стимулює розвиток мовленнєвих, соціальних та емоційних навичок, допомагає дітям розкрити свій творчий потенціал та впевненіше виражати себе.

Варіанти прийому

вул. Паркова, 2

Ваша дитина полюбить наш садок 🌟

Відкрити навігатор
Loaнding map...
Бізнес додано у каталог командою mobicard. Ви власник цього бізнесу?  Напишіть нам для того щоб отримати доступ до облікового запису і перегляду аналітики.